REFRESH

Football » Yesterday » All Games

AFRICA: CAF Confederations Cup

00:00Jaraaf (Sen) - Etoile Sahel (Tun) 1:0
00:00NAPSA Stars (Zam) - Berkane (Mar) 1:0
00:00Salitas (Bfa) - Sfaxien (Tun) 0:2

ANDORRA: Primera Divisió - Relegation Group

02:30Penya - UE Engordany 0:4

ARGENTINA: Copa Argentina

01:00Huracan Las Heras - Estudiantes Rio Cuarto 1:4
01:00PostponedTalleres (R.E) - Temperley -:-

ASIA: AFC Champions League

01:45Al-Duhail (Qat) - Esteghlal F.C. (Irn) 4:3
03:00AGMK (Uzb) - Shabab Al-Ahli Dubai (Uae) 2:1
03:00Al-Hilal (Sau) - Istiqlol Dushanbe (Taj) 3:1
04:15Al Shorta (Irq) - Al Ahli SC (Sau) 0:3
18:00PostponedJeonbuk (Kor) - Sydney FC (Aus) -:-
18:00PostponedKitchee (Hkg) - Port MTI FC (Tha) -:-
18:00PostponedTampines (Sgp) - Gamba Osaka (Jpn) -:-
18:00PostponedThe Cong (Vie) - Ulsan Hyundai (Kor) -:-

AUSTRALIA: A-League

17:05Western United - Wellington Phoenix 1:1

AUSTRALIA: NPL ACT

17:00Tigers FC - Tuggeranong Utd 3:3

AUSTRALIA: NPL Western Australia

19:30Floreat Athena - Cockburn City 2:0

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Championship Group

00:30Sturm Graz - Wolfsberger AC 0:1
00:30Tirol - Salzburg 3:2
02:30LASK - Rapid Vienna 1:1

AZERBAIJAN: Azerbaijan Cup

00:30Sumqayit - Qarabag 0:0

BELARUS: Belarusian Cup

23:45Shakhtyor Soligorsk - Isloch 1:0
01:45BATE - Zhodino 4:1

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

19:00Slavia Mozyr 2 - Slutsk 2 4:0
20:00Smorgon 2 - Sputnik 2 0:0

BENIN: Ligue 1 - Championship Group

23:00AS Cotonou - Buffles du Borgou 0:0
23:00Ayema - Hodio 1:0
23:00Bembereke - Eternel 2:1
23:00Dynamo Parakou - Requins 0:1
23:00FC Loto - Dragons 3:2
23:00Damissa - ASOS -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Bosnia and Herzegovina Cup

23:00FK Sarajevo - Tuzla City 3:1

BRAZIL: Campeonato Alagoano

07:00CRB - CSE 1:1

BRAZIL: Campeonato Amazonense - Play Offs

03:00JC - Manaus 0:2
08:35Sao Raimundo AM - Amazonas 1:2

BRAZIL: Campeonato Baiano

06:30Juazeirense - Vitoria 1:1

BRAZIL: Campeonato Brasiliense - Second stage

02:30Brasiliense - Capital 1:0
02:30Ceilandia - Santa Maria 3:0

BRAZIL: Campeonato Catarinense

08:30Brusque - Prospera Criciuma 3:1
08:30Chapecoense-SC - Metropolitano 5:0
08:30Criciuma - Avai 0:1
08:30Figueirense - Marcilio Dias 0:0
08:30Gremio Juventus - Concordia 2:1
08:30Hercilio Luz - Joinville 4:3

BRAZIL: Campeonato Maranhense

02:30Imperatriz - Bacabal EC 1:0
02:30Pinheiro - Moto Club 2:0
02:30Sampaio Correa - IAPE 0:1
02:30Sao Jose MA - SE Juventude 1:1

BRAZIL: Campeonato Paraense

03:00Aguia De Maraba - Itupiranga 0:1
04:00Remo - Castanhal 2:1
21:00Bragantino - Tapajos 2:2
21:00Carajas - Paragominas 1:1

BRAZIL: Campeonato Paraibano

07:00Botafogo PB - Treze PB 2:0

BRAZIL: Campeonato Paranaense

03:00Londrina - Toledo 0:0
04:40Coritiba - Azuriz 1:1

BRAZIL: Campeonato Paulista

08:00Inter de Limeira - Ituano 1:0
09:15Mirassol - Botafogo SP 2:1

BRAZIL: Campeonato Pernambucano

02:00Vera Cruz - Retro 2:1
05:45Santa Cruz - Salgueiro 0:0

BRAZIL: Campeonato Piauiense

02:45Julho Esporte - Tiradentes-PI 2:1
03:00Parnahyba - Flamengo PI 3:1

BRAZIL: Campeonato Potiguar - First stage

02:30ABC - Potiguar 2:4

BRAZIL: Campeonato Sergipano

03:00Confianca - America EC 3:0

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense - Second stage

03:00Aquidauanense - Costa Rica 0:1
03:00Dourados - Comercial MS 0:1
03:00Operario MS - Uniao 2:1

BRAZIL: Brasileiro Women

02:00Avai Kindermann W - Palmeiras W 0:3
02:00Bahia W - Internacional W 0:2
02:00Real Brasilia W - Botafogo RJ W 1:0
07:00Ferroviaria W - Corinthians W 0:1
07:00Gremio W - Cruzeiro W 2:1
07:00Santos W - Sao Paulo W 2:1

BULGARIA: Parva liga

23:15CSKA Sofia - Montana 6:0
01:30Lok. Plovdiv - Levski Sofia 1:0
00:00Ludogorets - CSKA 1948 Sofia 4:0

CAMEROON: Elite One

22:00Fovu Baham - Bamenda 0:0

CHINA: Super League - First stage

18:00Dalian Pro - Changchun Yatai 1:2
20:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Port 1:6

COLOMBIA: Copa Colombia

04:15Real Santander - Leones 2:0
08:40Cartagena - Llaneros 0:1

COSTA RICA: Primera Division - Clausura

05:00Limon - Saprissa 1:2
06:00Guadalupe - Zeledon 0:1
10:00Alajuelense - ADR Jicaral 3:0

CROATIA: 1. HNL

00:05Istra 1961 - Rijeka 1:2
02:30Osijek - D. Zagreb 1:1

CROATIA: 2. HNL

23:00Hajduk Split 2 - Orijent 3:3
23:00Kustosija - Dugopolje 1:0
23:00Opatija - Junak Sinj 1:0
23:00Rudes - Croatia Zmijavci 2:1
23:00Sesvete - Dubrava 1:2
23:00Solin - Cibalia 2:0
23:00Zapresic - Medjimurje Cakovec 1:0

CROATIA: 3. HNL Center

23:00Bistra - Vrbovec 2:1
23:00Dugo Selo - Vrapce 3:0
23:00Gaj Mace - Karlovac 2:2
23:00Kurilovec - Trnje 0:1
23:00Lucko - Jarun 5:0
23:00Ponikve - Maksimir 1:2
23:00Segesta - Mladost Petrinja 2:2
23:00Spansko - Zagorec K. 1:5
23:00Tresnjevka - HASK 4:1

CYPRUS: Cyprus Cup

23:00AEL Limassol - Ol. Nicosia 0:1
01:00APOEL - Anorthosis 1:3

CZECH REPUBLIC: 1. Liga

23:00FK Pardubice - Sparta Prague 2:2
01:30Slavia Prague - Zlin 2:1

CZECH REPUBLIC: Division 2

23:00Chrudim - Hradec Kralove 2:3
23:00Dukla Prague - Blansko 2:1

DENMARK: Superliga - Championship Group

02:00Nordsjaelland - Brondby 0:3
23:45Aarhus - Randers FC 2:0

DENMARK: Superliga - Relegation Group

00:00Aalborg - Odense 3:2
00:00Lyngby - Sonderjyske 0:1
00:00Vejle - Horsens 3:0

DENMARK: Elitedivisionen Women - Championship Group

23:30Brondby W - Nordsjaelland W 3:1
00:00Thisted FC W - Fortuna Hjorring W 0:2
01:00KoldingQ W - Koge W 3:1

DR CONGO: Ligue 1

22:30Dauphins Noirs - St Eloi Lupopo 1:0

ECUADOR: Serie B

04:00LDU Portoviejo - Cumbaya 1:3
04:00Santo Domingo - Gualaceo 1:0
08:00America de Quito - Chacaritas 0:0

EGYPT: Premier League

03:30Al Ahly - Smouha 1:2

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - 2nd Phase

05:00Municipal Limeno - Chalatenango 3:0
05:30Jocoro - Luis Angel Firpo 2:2
09:00Santa Tecla - Metapan 3:1
09:15Sonsonate - Aguila 0:1
09:30Alianza FC - FAS 1:1

ENGLAND: EPL

01:00Tottenham - Southampton 2:1
03:15Aston Villa - Manchester City 1:2

ENGLAND: Championship

01:00Millwall - Bournemouth 1:4
01:00Rotherham - Middlesbrough 1:2
02:00Stoke - Coventry 2:3
02:00Wycombe - Bristol City 2:1
02:45Birmingham - Nottingham 1:1
02:45Huddersfield - Barnsley 0:1
02:45Luton - Reading 0:0

ENGLAND: Women’s Super League

01:00Manchester City W - Chelsea W 2:2

ESTONIA: Meistriliiga

00:30Paide - Kalju 2:1
01:00Levadia - Narva 3:2

ETHIOPIA: Premier League

00:00Hawassa - Bahir Dar Kenema 1:0
21:00St. George - Jimma Aba Jifar 1:1
00:00Dire Dawa - Sidama Bunna 1:0

FRANCE: National

01:00PostponedOrleans - Le Mans -:-
02:00Villefranche - Creteil 3:0

FRANCE: Coupe de France

00:45Paris SG - Angers 5:0
03:10Lyon - Monaco 0:2

GERMANY: Bundesliga

02:30Dortmund - Union Berlin 2:0
02:30Hoffenheim - B. Monchengladbach 3:2
02:30Stuttgart - Wolfsburg 1:3
02:30Werder Bremen - Mainz 0:1

GERMANY: 2. Bundesliga

00:30Dusseldorf - St. Pauli 2:0
00:30Hannover - Regensburg 3:1
00:30Heidenheim - Bochum 0:2
00:30Paderborn - VfL Osnabruck 2:2

GERMANY: 3. Liga

01:00Hansa Rostock - Wehen 1:1
01:00Lubeck - Ingolstadt 1:1
01:00Meppen - Magdeburg 1:2
01:00Saarbrucken - Mannheim 5:0
01:00Unterhaching - Turkgucu Munchen 0:2

GERMANY: Regionalliga West

01:30Wuppertaler - Wegberg-Beeck 4:0

GERMANY: Regionalliga Sudwest

23:00Kassel - Bahlinger 1:1
00:30Elversberg - Aalen 2:1

GIBRALTAR: Gibraltar Cup

02:30Manchester 62 - Glacis United 0:1

GREECE: Super League - Championship Group

00:30Aris - PAOK 0:1
02:30AEK Athens FC - Panathinaikos 1:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

01:00Coban Imperial - Xelaju 0:0
02:00Deportivo Achuapa - Antigua 1:2
03:00Sanarate - Iztapa 1:1
05:00Guastatoya - Malacateco 0:0
05:00Municipal - Comunicaciones 0:1
09:00Sacachispas - Santa Lucia 1:2

GUINEA: Ligue 1

00:00PostponedHoroya - Hafia -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1st Phase

05:06Marathon - Real de Minas 3:2
05:36Real Sociedad - Honduras Progreso 3:1
07:15Vida - Motagua 1:1
09:00Olimpia - Platense 5:0
09:00Real Espana - UPNFM 1:1

HUNGARY: OTP Bank Liga

23:30DVTK - Puskas Academy 2:1
02:00Mezokovesd-Zsory - MOL Fehervar 1:3
02:15Paks - Honved 2:0

HUNGARY: NB III - Centre

23:00Korosladany MSK - Honved II 2:4

ICELAND: Icelandic Cup

22:00Njardvik - KH Hlidarendi 3:0

INDONESIA: Menpora Cup - Play Offs

21:30Persija Jakarta - Persib Bandung 2:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

00:30Aluminium Arak - Paykan 1:1
00:30Naft M.I.S - Mes Rafsanjan 1:0
00:30Nassaji Mazandaran - Sepahan 0:1

IRAN: Division 1

23:30Rayka Babol - Qashqai Shiraz 1:1

ISRAEL: State Cup

01:00Sakhnin - Beitar Tel Aviv 0:4
01:30Ashdod - Maccabi Tel Aviv 0:1

ITALY: Serie A

00:30AC Milan - Sassuolo 1:2
02:45Bologna - Torino 1:1
02:45Crotone - Sampdoria 0:1
02:45Genoa - Benevento 2:2
02:45Juventus - Parma 3:1
02:45Spezia - Inter 1:1
02:45Udinese - Cagliari 0:1
00:30AS Roma - Atalanta 1:1

ITALY: Serie C - Group A

21:00Juventus U23 - Olbia 1:1

ITALY: Serie D - Group A

21:00PostponedChieri - Fossano -:-

ITALY: Serie D - Group C

21:00Campodarsego - Este 1:1

JAPAN: J1 League

18:30Nagoya Grampus - Gamba Osaka 2:0

KUWAIT: Premier League

03:00Al Qadisiya - Al Naser 2:0

KYRGYZSTAN: Premier Liga

18:30Abdish-Ata - Kaganat 2:1
18:30Kara Balta - Alga 0:0

LITHUANIA: A Lyga

23:00Hegelmann Litauen - Kauno Zalgiris 2:3
01:00Banga - Nevezis Kedainiai 5:2

LITHUANIA: I Lyga

23:00Jonava - Riteriai 2 3:0

LUXEMBOURG: National Division

01:30Differdange - Jeunesse Esch 1:2
01:30Ettelbruck - Dudelange 0:3
01:30PostponedFola - Wiltz -:-
01:30Hesperange - Niedercorn 1:1
01:30Hostert - UNA Strassen 2:4
01:30Rodange - Racing Luxembourg 0:4
01:30Victoria Rosport - Union Titus Petange 3:0

MALDIVES: Dhivehi Premier League

01:00Maziya - Green Streets 1:0

MALI: Premiere Division

00:30AS Nianan - Korofina 0:0
00:30CAS de Sevare - Stade Malien -:-
00:30CS Duguwolofila - AS Police -:-
00:30US Bougouni - AS Douanes de Sikasso -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

10:00Monterrey - Guadalajara Chivas 1:2

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offs

06:00Tepatitlan de Morelos - Dorados de Sinaloa 2:1pen
08:15Atlante - Cancun 2:1

MONTENEGRO: Montenegrin Cup

23:30Zeta - Buducnost 2:1
01:30Iskra - Decic 0:0

NETHERLANDS: Eredivisie

00:45Ajax - Utrecht 1:1

NIGERIA: NNL

23:00PostponedGombe - Nigeria Airforce FC -:-
23:00PostponedGreen Beret - EFCC -:-
23:00PostponedMighty Jets - El Kanemi -:-
23:00PostponedSokoto - Rarara -:-

PANAMA: LPF - Apertura

06:00Independiente - Herrera 1:3
08:00Tauro - Plaza Amador 2:2

POLAND: Ekstraklasa

00:00Jagiellonia - Stal Mielec 3:3
00:00Zaglebie - Wisla 4:1
02:30Cracovia - Wisla Plock 1:0
02:30Piast Gliwice - Legia 0:1

POLAND: Division 1

00:00Arka Gdynia - Termalica B-B. 1:1

POLAND: III Liga - Group I - Relegation Group

23:00Blonianka Blonie - Pelikan 2:2
23:00Bron Radom - Ursus Warszawa 0:1
23:00Concordia Elblag - Wasilkow 1:0
23:00Huragan Morag - KS Kutno 1:1
23:00Sokol Aleksandrow L. - Radomsko 3:1
23:00Wikielec - Zambrow 2:1

POLAND: III Liga - Group IV

23:00Chelmianka Chelm - Wisla Pulawy 0:0
23:00Sokol Sieniawa - Lewart Lubartow 0:1

PORTUGAL: Primeira Liga

00:00Maritimo - Rio Ave 1:0
02:00Braga - Boavista 2:1
04:15Sporting - Belenenses 2:2
22:00Tondela - Nacional 2:1
00:00Gil Vicente - Famalicao 0:3

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Promotion Group

22:00Vitoria Setubal - Estrela 0:0

PORTUGAL: Liga BPI Women - Championship Group

02:45SL Benfica W - Braga W 4:0

QATAR: QFA Cup

03:00Al Sailiya - Lusail 1:0
03:00Shamal - Al-Kharitiyath 2:3

ROMANIA: Liga 1 - Championship Group

00:00FC Botosani - Univ. Craiova 1:1
02:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj 0:1

ROMANIA: Liga 1 - Relegation Group

22:30Poli Iasi - FC Voluntari 0:1

RUSSIA: PFL - Group 1

23:00Dynamo Stavropol - Chernomorets Novorossijsk 1:1

RUSSIA: Youth League - Championship Group

21:30Spartak Moscow U19 - CSKA Moscow U19 2:1

RUSSIA: Youth League - Relegation Group

18:00Khimki U19 - Chertanovo M. U19 1:1

RUSSIA: Russian Cup - Play Offs

00:00Lokomotiv Moscow - CSKA Moscow 3:0

SCOTLAND: Premiership - Championship Group

01:00Hibernian - Livingston 2:1
02:00St Johnstone - Rangers 1:1
02:45Aberdeen - Celtic 1:1

SCOTLAND: Premiership - Relegation Group

01:00Hamilton - Motherwell 0:1
02:45Kilmarnock - Dundee Utd 3:0
02:45Ross County - St. Mirren 1:3

SCOTLAND: SWPL 1 Women

02:00Forfar Farmington W - Spartans W 1:2
02:30Motherwell W - Hearts W 2:1
02:35Celtic W - Rangers W 1:0
02:45Hibernian W - Glasgow City W 1:2

SERBIA: Serbian Cup

23:00FK Crvena zvezda - Radnik 2:1
01:05Vojvodina - Partizan 0:1

SLOVENIA: Prva liga

02:00ND Gorica - Bravo 3:2

SOUTH AFRICA: Premier League

23:00Kaizer Chiefs - Cape Town City 1:2
23:00Supersport Utd - Golden Arrows 0:1

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores

06:00La Guaira (Ven) - Atletico-MG (Bra) 1:1
06:00The Strongest (Bol) - Boca Juniors (Arg) 0:1
08:00Ind. del Valle (Ecu) - Defensa y Justicia (Arg) 1:1
08:00Rentistas (Uru) - Racing Club (Arg) 1:1
08:00U. de Deportes (Per) - Palmeiras (Bra) 2:3
10:00America De Cali (Col) - Cerro Porteno (Par) 0:2
10:00Union La Calera (Chi) - LDU Quito (Ecu) 2:2

SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage

06:15Ceara (Bra) - Wilstermann (Bol) 3:1
06:15San Lorenzo (Arg) - Huachipato (Chi) 0:1
08:30Guabira (Bol) - Independiente (Arg) 1:3
08:30Montevideo City (Uru) - Bahia (Bra) 1:1

SPAIN: LaLiga

01:00Levante - Sevilla 0:1
01:00Osasuna - Valencia 3:1
02:00Betis - Ath Bilbao 0:0
03:00Alaves - Villarreal 2:1
03:00Elche - Valladolid 1:1
04:00Cadiz CF - Real Madrid 0:3

SPAIN: LaLiga2

01:00Mirandes - Tenerife 0:0

SPAIN: Tercera Division - Group 1 - Relegation Group

02:00Agrupacion Estudiantil - UD Ourense 3:2

SPAIN: Tercera Division - Group 1 - Second stage

23:30Racing Club Villalbes - Rapido de Bouzas 1:0

SPAIN: Tercera Division - Group 7 - Relegation Group

02:00PostponedAtletico Pinto - Villanueva -:-
02:00PostponedVillaverde San Andres - San Fernando -:-

SPAIN: Tercera Division - Group 9 - Promotion Group

01:00PostponedEl Palo - Torredonjimeno -:-

SPAIN: Tercera Division - Group 9 - Relegation Group

01:30Atletico de Porcuna - Motril 1:1

SPAIN: Tercera Division - Group 10 - Promotion Group

02:00Xerez CD - Ciudad de Lucena 0:0

SPAIN: Tercera Division - Group 12

23:00SD Tenisca - Ibarra 5:1

SPAIN: Tercera Division - Group 18 - Relegation Group

02:00Madridejos - Atl. Ibanes 1:1
02:00Pedroneras - Almagro 1:0

SPAIN: Copa de la Reina Women

01:00Madrid C. W - Real Madrid W 2:1aet

SWITZERLAND: Super League

00:15Luzern - Lausanne 1:0
02:30Lugano - St. Gallen 2:0
02:30Vaduz - Basel 1:1
00:15Servette - Sion 3:5

SWITZERLAND: Promotion League

01:30Bellinzona - Sion II 1:0
02:00Bruhl - Koniz 2:0
02:00Munsingen - Basel II 0:4

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

19:00Ihefu - Tanzania Prisons 1:0
21:00Dodoma Jiji - Azam 2:2

TOGO: Championnat National

23:00Anges de Notse - Maranatha 1:1
23:00AS Togo-Port - Entente II 0:2
23:00Binah - Ifodje 1:0
23:00Gbohloe-Su - Dynamic Togolais 1:1
23:00OTR - Gomido 1:0
23:00Unisport - Sara Sport 2:1
23:00Kara - ASC Kara -:-
23:00Semassi - Koroki Metete -:-

TUNISIA: Ligue 2 - Promotion Group

20:30Hamam-Sousse - Zarzis 2:1
20:30SS Sfaxien - Gabes 0:2

TURKEY: Super Lig

00:00Galatasaray - Trabzonspor 1:1
21:00Alanyaspor - Gaziantep 3:2
00:00Kasimpasa - Basaksehir 0:1

TURKEY: 2. Lig White Group

19:0024 Erzincanspor - Nigde Anadolu 0:2
19:00Amedspor - Ankara Demirspor 0:2
20:00Gumushanespor - Sariyer 0:3
20:00Hacettepe - Corum 1:1
20:00H.Trabzon - Inegolspor 2:2
20:00Kahramanmarasspor - Ergene Velimese 2:0
20:00Sanliurfaspor - Afjet Afyonspor 1:0
20:00Usakspor - Kocaelispor 2:0
20:00Zonguldak - Manisa FK 0:0

TURKEY: 2. Lig Red Group

19:00Bodrumspor - Bayburt 2:3
20:00Eyupspor - Sivas Belediyespor 3:1
20:00FK Vanspor - Etimesgut 1:0
20:00Karacabey Belediyespor - Serik Belediyespor 2:2
20:00Kirklarelispor - Kastamonuspor 3:0
20:00Kirsehir Belediyespor - Elazigspor 3:0
20:00Mamak - Pendikspor 1:6
20:00Pazarspor - Turgutluspor 2:0
20:00Sakaryaspor - Kardemir Karabuk 3:1
20:00Tarsus - 1922 Konyaspor 2:2

UKRAINE: Druha Liga

20:00Balkany - Dnipro Cherkasy 0:1

UKRAINE: Ukrainian Cup

23:30Oleksandriya - FK Zorya Luhansk 1:2pen

USA: NWSL Challenge Cup Women

06:30Chicago W - Kansas City NWSL W 1:1
07:00Orlando Pride W - Washington Spirit W 1:0
10:00Portland Thorns W - Reign W 2:0

WORLD: Friendly International

00:00CancelledNetherlands U16 - Italy U16 -:-

WORLD: Club Friendly

00:00Hartford Athletic (Usa) - Philadelphia Union 2 (Usa) 3:3
00:00Sandnes (Nor) - Viking (Nor) 1:1
21:00CancelledRaufoss (Nor) - Valerenga (Nor) -:-
23:00Stumptown Ath. (Usa) - New Amsterdam (Usa) 1:0

ZAMBIA: Super League

21:00Green Buffaloes FC - Young Green Eagles 1:0
21:00Power Dynamos - Green Eagles 0:0

REFRESH

Top Scores | Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

m.FlashScore.in provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.in website for technical reasons.