REFRESH

Handball » Today » All Games

FRANCE: Starligue

01:00Paris SG - Creteil 35:26
02:00Aix - Limoges 38:33
23:00St. Raphael - Nantes -:-

GERMANY: Bundesliga

00:30Flensburg-H. - SC Magdeburg 35:34
20:00MT Melsungen - Fuchse Berlin -:-
22:05Goppingen - Gummersbach -:-
22:05Kiel - Hamburg -:-
22:05Stuttgart - Bergischer -:-

SPAIN: Liga ASOBAL

23:30Quabit Guadalajara - Puente Genil 31:28
01:00Anaitasuna - Cuenca 26:27
02:30La Rioja - Huesca 31:29
18:00Atl. Valladolid - Morrazo Cangas -:-
23:00Cisne - Granollers -:-

AUSTRIA: HLA

00:00West Wien - Linz 27:23
01:00Bregenz - Aon Fivers 25:28
01:00Fuchse - Handball Tirol 33:30
01:00HSG Graz - Alpla Hard 25:30
01:00Krems - Ferlach 36:27

BELGIUM: Division 1

00:00Hubo Handbal 2 - Tournai -:-
02:00Kraainem - Merksem -:-
02:15Gent - Eynatten-Raeren -:-
02:15Houthalen - Izegem -:-
02:15Kortrijk - Sasja KV -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer Liga

00:00Bosna Visoko - Leotar 26:26
00:00Gracanica - Gorazde 42:30
00:00Sloga Doboj - Konjuh Zivinic 26:25
00:30Borac - Vogosca 29:24
01:00Gradacac - Hercegovina 29:28
01:00Maglaj - Krivaja 32:25
01:00Sloboda Tuzla - Iskra 30:30
02:00Kakanj - Izvidac 26:37

BULGARIA: A RHG

22:00Spartak Varna - Dobrudja -:-
19:00Chardafon Gabrovo - HK Levski -:-
19:00Lokomotiv Gorna - Shumen -:-

CROATIA: Premijer liga

00:00Osijek - Trogir 26:34
00:30RK KTC Krizevci - Moslavina 27:26
23:00Gorica - Varazdin -:-
23:00Sesvete - Porec -:-
00:00Kastela - Zamet -:-

CZECH REPUBLIC: Extraliga

23:00Strakonice - Nove Veseli 18:25
23:30Hranice - Frydek-Mistek 20:31
23:30Presov - Dukla Prague 32:24
00:00Jicin - Plzen 19:30
00:00Karvina - Koprivnice 35:28

DENMARK: Herre Handbold Ligaen

00:00GOG - Aalborg -:-

DENMARK: 1. Division

20:00Skive - Roskilde -:-
21:00Tonder - FIF -:-

ESTONIA: Meistriliiga

22:00HC Tallinn - Viljandi -:-

EUROPE: BENE-League

01:00KRAS/Volendam - Haacht -:-
02:00Limburg Lions - Eupen 40:32
02:00Tachos - Bocholt 30:34
02:15Hubo Handbal - Aalsmeer -:-
02:15Sporting Pelt - Hurry-Up 29:29
02:15Vise - Bevo HC -:-

EUROPE: Golden League - Denmark Women

19:30Switzerland W - Netherlands W -:-
22:00Denmark W - Norway W -:-

FRANCE: Proligue

02:30Sarrebourg - Villeurbanne 29:24
22:00Caen - Frontignan -:-

GERMANY: 2. Bundesliga

01:30Huttenberg - Wolfe Wurzburg 33:24

GERMANY: 2. Bundesliga Women

22:00Leipzig W - Rosengarten-Buchholz W -:-

GREECE: A1

23:00Drama - A.S.E. Douka 29:29
20:15Olympiacos SFP - Pylaias -:-

HUNGARY: NB I

00:00Budai Farkasok - Cegledi 20:21
00:00Csurgoi - Budakalasz 30:27
00:00Telekom Veszprem - Gyongyosi 39:30
01:30Szeged - Ferencvaros 39:33

ICELAND: Olis Deildin

22:00IBV Vestmannaeyjar - Hordur -:-

ITALY: Serie A

00:00Carpi - Bozen 29:40
00:00Secchia Rubiera - Fondi 29:21
00:30Pressano - Fasano 27:28
01:00Conversano - Sassari 34:31
01:00Romagna - Meran 20:32

LATVIA: SynotTip Virsliga

19:30Latgols - ASK/LSPA -:-
21:00Dobeles Tenax - HK Ogre/Miandum -:-

LUXEMBOURG: AXA League - First stage

02:15Esch - Diekirch 32:21
02:15Kaerjeng - Differdange 24:22
02:15Schifflange - Berchem 22:35
02:15Standard - Dudelange 22:41
00:00Mersch - Rumelange -:-

MONTENEGRO: Prva liga

00:00Brskovo - Buducnost -:-
00:00Budvanska - Danilovgrad -:-
01:00Komovi - Berane -:-
19:00Mornar - Jedinstvo -:-
00:00Rudar - Lovcen -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

01:00Aalsmeer 2 - Vrone/Berdos -:-
01:00BFC - Bevo HC 2 32:29
01:00Dynamico - Emmen -:-
01:00Houten - Havas -:-
02:30Quintus - Hellas -:-
02:40EHC - Arnhem -:-
03:00KRAS/Volendam 2 - Hercules -:-
20:00Feyenoord - PSV Handbal -:-

NETHERLANDS: Eredivisie Women

02:00PSV Handbal W - JuRo Unirek W -:-

NORTH MACEDONIA: Superleague

00:00Butel Skopje - Kumanovo 31:28
00:00Junior KV - Eurofarm Pelister 25:38
00:00Radovis - Golden Art 22:23
00:00Tikvesh - Tinex Prolet Skopje 24:24
01:30Ohrid - Vardar 1961 22:27
23:00Alkaloid - Struga -:-
23:00Eurofarm Pelister 2 - Skopje 2020 -:-

NORWAY: REMA 1000-ligaen

00:00Kolstad - Arendal 30:25
00:00Kristiansand - Halden 32:28
00:00Runar - Naerbo -:-
00:00Sandnes - Baekkelaget -:-

NORWAY: 1. Division

21:00Fyllingen - Herulf Moss -:-
21:00Sandefjord TIF - Follo -:-
22:00Nordstrand - Ryger Stavanger -:-
23:00Bergen - Oslo-Studentenes IK -:-
00:00Ros - Charlottenlund -:-

POLAND: Superliga

18:05Lomza Kielce - Gwardia Opole -:-
19:00Wisla Plock - Piotrkowianin Piotrkow -:-
21:00Ostrow Wielkopolski - Wybrzeze Gdansk -:-
23:00Unia Tarnow - Szczecin -:-
00:30Zabrze - Kalisz -:-

POLAND: Central League

23:00GKS Zukowo - Zaglebie Sosnowiec 35:33
23:00Gorzow Wielkopolski - Legionowo 21:21
00:00Biala Podlaska - Wagrowiec 37:24
00:00Lodz - Olimpia Piekary 29:23
00:00Olsztyn - Wielun 30:26
22:00Slask - Zamosc -:-
23:00Przemysl - Stal Mielec -:-

POLAND: I Liga

23:00Koscierzyna - Gryfino -:-
23:00Zielona Gora - Legnica -:-
23:30Konstantynow Lodzki - Trojka Ostroleka -:-
00:00Ciechanow - Wisla Plock II -:-
00:00Przeworsk - Krakow -:-
00:00Swiebodzin - Real Astromal Leszno -:-
00:00Zawadzkie - Wisla Sandomierz -:-
00:30Oborniki Slaskie - Koscian -:-
01:00Katy Wroclawskie - Dziewiatka Legnica -:-
01:00Ostrowiec Swietokrzyski - Konskie -:-
17:30AWF Warszawa - Zwolen -:-
21:00Chrzanow - ZPRP Kielce II -:-
21:00Gorzyce Wielkie - Nowa Sol -:-
21:00Jeziorak - Szczypiorniak Olsztyn -:-
21:00Warszawianka - UW Warszawa -:-
22:00UMCS Lublin - ZPRP Kielce -:-
00:00Grunwald Poznan - Wolsztyn -:-

POLAND: I Liga Women

00:30Varsovia W - Lodz W -:-

PORTUGAL: Andebol 1

01:00Gaia - Belenenses 28:17
01:00Viseu - ABC Braga 24:30
01:30Avanca - Porto 23:28
00:00Madeira SAD - Maia-Ismai -:-

ROMANIA: Liga Nationala

23:00Vaslui - CSM Constanta 27:30
23:30CSM Focsani - Timisoara 27:25

SERBIA: ARKUS Liga

00:00Proleter - Kikinda 24:29
00:00Vojvodina - Obilic Beograd 44:23
01:00RK Toplicanin - Pancevo 29:31
01:00Samot - Metaloplastika 24:33
00:00Dubocica - Radnicki -:-

SLOVAKIA: Extraliga

00:00SKP Bratislava - Topolcany 24:26
00:30Nove Zamky - HK Kosice 34:31
01:00Hlohovec - Sala 37:24
01:00Zahoraci - Bojnice 28:28
22:00Martin - Povazska Bystrica -:-
22:00Presov - Modra -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga

00:00Krka - Jeruzalem Ormoz 31:22
01:00Ivancna Gorica - Trimo Trebnje 18:33
01:00Krsko - Loka 20:20
01:00Maribor - Slovan 30:30
01:00Ribnica - Dobova 30:29
22:00Celje - Koper -:-

SLOVENIA: 1.A DRL Women

00:00RK Ljubljana W - Logatec W -:-

SPAIN: Division de Honor Plata

00:00Novas - Boadilla 30:28
00:30Alcobendas - Zamora 36:24
00:30Oviedo - Burgos 30:34
00:30Puerto Sagunto - Antequera 34:29
01:00Ciudad Real - Sant Quirze 30:27
01:30Eivissa - Barcelona II 31:31
01:30Horneo Alicante - Caserio Ciudad Real 27:28
03:00Villa de Aranda - Nava -:-

SWEDEN: Handbollsligan

22:00Hammarby - Helsingborg -:-

SWEDEN: Allsvenskan

02:00AIK - Vasteras Irsta HF 21:30
22:00Drott - Skanela -:-
22:00IFK Karlskrona - Varberg -:-

SWEDEN: Allsvenskan Women

19:45Helsingborg W - Tyreso W -:-
20:00Eslov W - Orebro W -:-
23:00Aranas W - Skanela W -:-
00:00Eskilstuna W - AIK W -:-

SWITZERLAND: NLA

23:00Pfadi Winterthur - Kreuzlingen 33:27
23:00Wacker Thun - Kadetten Schaffhausen 23:26
00:00HC Kriens - St. Gallen 37:34
00:00Zurich - RTV Basel 29:25
22:00Suhr Aarau - Bern -:-

SWITZERLAND: Schweizer Cup Women

23:30Ruswil/Wolhusen/Nottwil W - Goldach-Rorschach W 15:35

WORLD: Friendly International Women

23:00Slovakia W - Ukraine W 32:24
23:30Slovenia W - Hungary W 21:19
01:00Romania W - Spain W 25:23
23:15France W - Germany W -:-

REFRESH

Top Scores | Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

m.Flashscore.in provides live handball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.in website for technical reasons.