REFRESH

Volleyball » Today » All Games

ITALY: SuperLega

01:00Taranto - Lube Civitanova 0:3
02:30Padova - Modena 3:2
21:30Perugia - Monza -:-
00:00Milano - Cisterna -:-
00:00Trentino - Siena -:-

POLAND: PlusLiga

23:30Rzeszow - Projekt Warszawa 3:0
02:30Luk Lublin - Czarni Radom 2:3
20:45Zawiercie - Belchatow -:-
23:30Gdansk - Barkom -:-

WORLD: World Championship Women - First round

23:30South Korea W - Croatia W 3:1
00:00Colombia W - Czech Republic W 1:3
01:00USA W - Serbia W 0:3
02:30Poland W - Turkey W 2:3
19:00Belgium W - Cameroon W -:-
20:15Japan W - Argentina W -:-
22:00Netherlands W - Italy W -:-

AUSTRIA: AVL

00:00Tirol Innsbruck - TSV Hartberg 3:0
01:30Ried - Aich/Dob 3:1
20:30UVC Graz - Sokol Wien -:-
22:00Weiz - Amstetten NO -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga

00:00Steyr - Roadrunners/Perchtoldsdorf 3:0
00:00Wr. Neustadt - Liebenau 2:3
01:00St. Polten - Waidhofen 3:1
01:00Weiz 2 - Sudstadt/Perchtoldsdorf 3:0
01:30Dobling - Linz/Steg 3:0
23:30Hausmannstatten - Aich/Dob 2 -:-

AUSTRIA: AVL Women

01:00Wildcats W - Hartberg W 3:0
18:00UVC Graz W - Sokol/Post SV W -:-
23:00Eisenerz/Trofaiach W - Purgstall W -:-
23:00Linz-Steg W - Salzburg W -:-

AUSTRIA: 2. Bundesliga Women

23:30Dornbirn W - Hochst W 2:3
00:30Muhlviertel W - Villach W 1:3
01:00Jennersdorf W - Wolfsberg W 3:2
20:30Linz-Steg 2 W - Villach W -:-
20:30SG Eisenerz/Trofaiach 2 W - Liebenau W -:-
21:00Hausmannstatten W - Krottendorf W -:-

CROATIA: Superliga

23:00PostponedMarsonia - Mok Rovinj -:-
00:00Mladost Ribola Kastela - Zadar 3:0
00:00Rijeka - Mok Mursa 0:3
01:00Split - Sisak 3:1

CZECH REPUBLIC: Extraliga

23:00Beskydy - Liberec 1:3
23:00Zlin - Pribram 3:1
00:00Benatky - Brno 2:3
00:00Karlovarsko - Usti 3:0
00:00Kladno - Odolena Voda 3:2

DENMARK: 1. Division West

17:00Aarhus 1900 - Bedsted -:-
19:00Skovbakken - DHV Odense 2 -:-

DENMARK: 1. Division East

16:00Amager 2 - Grondal -:-
19:30VLI - KSV -:-
22:00Holte - Hvidovre VK 2 -:-

DENMARK: Volleyligaen Women

20:00Holte W - Koge W -:-
23:00Ikast W - Lyngby W -:-

DENMARK: 1. Division West Women

17:00Skovbakken W - Funder W -:-

DENMARK: 1. Division East Women

16:00KSV W - Gentofte 2 W -:-
17:30VLI W - Lyngby 2 W -:-
18:00Amager 2 W - Rosenlund W -:-
18:00Holte 2 W - Hvidovre 2 W -:-
20:00Lynge W - DTU W -:-

ENGLAND: Super League

23:30Richmond Docklands - Newcastle 2:3

ENGLAND: Super League Women

23:00Nottingham W - Malory Eagles W 0:3
18:30London Inter Crocs W - London Orcas W -:-

ESTONIA: Esiliiga

17:00Tallinn - BIGBANK Tartu 2 -:-
18:00Liider - Valio Voru 2 -:-
19:00Rakvere - Eesti Maaulikooli -:-
20:00Poltsamaa - Noortekoondis -:-
21:00Turi - Tallin University -:-
22:00Viljandi - Kiili -:-

EUROPE: Baltic League

22:00Valio Voru - Parnu -:-

EUROPE: Balti Liiga Women

18:00Tartu Ulikool W - Noortekoondis W -:-

FINLAND: Mestaruusliiga Women

22:00Arctic Rovaniemi W - Kangasala W -:-
22:00LP-Vampula W - OrPo W -:-
22:00Nurmon Jymy W - Viesti W -:-

FRANCE: Ligue A

01:00Nice - Tours 2:3
01:30Poitiers - Narbonne 1:3
01:30Sete - Tourcoing 2:3
02:00Cambrai - Toulouse 3:1
02:00Chaumont - Plessis Robinson 3:0
02:00Nantes - Paris 3:0

FRANCE: Ligue B

23:00France Avenir - Lozere 1:3
01:00Avignon - St-Quentin 0:3
01:00Lyon - Martigues 3:0
01:00REC Volley - Illacaise 0:3
02:00Frejus - Cannes 1:3
02:00Nancy - Ajaccio 3:0

GERMANY: 2. Bundesliga North

00:00Bocholt - Munster 1:3
00:00Lindow/Gransee - Warnemunde 3:2
01:00Bitterfeld - Essen 3:0
01:00ETV Hamburg - Kiel 0:3
01:00Neustrelitz - Mondorf 2:3
22:00Schuttorf - Schoneiche -:-

GERMANY: 2. Bundesliga South

23:00Dachau - Freiburg 0:3
01:00Gotha - Dresden 2:3
01:30Karlsruhe - Muhldorf 3:1
21:00Hammelburg - Schwaig -:-
22:00Mimmenhausen - Kriftel -:-
22:00Rottenburg - Delitzsch -:-

GERMANY: VBL Supercup

23:00Friedrichshafen - Netzhoppers 3:1
02:00BR Volleys - Luneburg 3:1
23:00Luneburg - Netzhoppers -:-

GERMANY: VBL Supercup - 5th-8th places

20:00Herrsching - Duren -:-
20:00Unterhaching - Giesen -:-

GERMANY: 2. Bundesliga North Women

00:00Berlin W - Leverkusen W 3:2
00:00Oythe W - Borken W 1:3
01:00Koln W - Schweriner II W 3:0
22:00Emlichheim W - Stralsund W -:-
22:00Ostbevern W - Essen-Borbeck W -:-
22:00VCO Berlin W - Leverkusen W -:-

GERMANY: 2. Bundesliga South Women

01:00Altdorf W - SV Lohhof W 3:0
01:00Planegg-Krailling W - Dingolfing W 1:3
22:00Bad Soden W - Freisen W -:-
22:00Unterhaching W - Grimma W -:-

HUNGARY: Extraliga

23:00Debrecen - MAV Elore SC 2:3
23:00Szegedi - Gamma 3:0
01:00MAFC - Vegyesz 1:3
01:00TFSE - Szolnoki 3:1
22:00Dagi - Dunaferr -:-
23:00Kecskemeti RC - Penzugyor -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

02:00Draisma - Papendal/Arnhem 3:0
02:00Huizen - VCN 2:3
02:00Orion - Sliedrecht 3:0
02:00Vocasa Nijmegen - RECO 3:1
22:30Limburg - Taurus -:-

NORWAY: Eliteserien

23:00Koll - Randaberg 3:0
19:00Viking - NTNUI -:-
21:00Torvastad - Tromso -:-
22:00OSI - Randaberg -:-

NORWAY: Eliteserien Women

18:30Volda W - Tromso W -:-
20:00Randaberg W - Lierne W -:-
21:30Viking TIF W - NTNUI Volley W -:-

POLAND: I. Liga

23:00Gwardia Wroclaw - Spala 3:0
23:00Krispol Wrzesnia - Mickiewicz Kluczbork 0:3
23:00Siedlce - Bedzin 0:3
23:00Swidnik - Bydgoszcz 1:3
00:00Astra Nowa Sol - Chrobry Glogow 3:0
00:00BAS Bialystok - Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:3
00:00Legia Warszawa - Olimpia Sulecin 1:3

POLAND: I. Liga Women

23:00Energetyk Poznan W - PMKS Sokolow SA Nike Wegrow W 3:0
23:00Mielec W - SMS PZPS Szczyrk W 3:0
23:00Nowy Dwor Mazowiecki W - Legionovia W 3:0
23:00Sosnowiec W - Bialystok W 3:0
01:00Czestochowianka W - Mogilno W -:-
23:00Karpaty Mosir Krosno W - Solna Wieliczka W -:-

PORTUGAL: Super Cup

02:00Benfica - A. J. F. Bastardo 1:3

RUSSIA: Superleague

23:00Zenit St. Petersburg - Krasnoyarsk 3:0
22:00Zenit Kazan - Orenburg -:-
22:30Belgorod - Surgut region -:-

RUSSIA: Vysshaya Liga А

18:00Barnaul - Magnitka-Universitet -:-
20:00Chelyabinsk - IzhGTU Izhevsk -:-
20:00Lokomotiv Izumrud - Tyumen -:-
21:00Kama - Tarhan -:-
22:00Akademiya Kazan - Avtomobilist -:-
22:00CSKA Moscow - Volzhanin Kostroma -:-
22:00Iskra - Yaroslavl -:-
22:00MGTU Moscow - Groznyj -:-

RUSSIA: Superleague Women

23:00Nizhniy Novgorod W - Dynamo Moscow W 0:3
00:00Kaliningrad W - Uralochka-NTMK W -:-

SLOVAKIA: Extraliga

00:00Myjava - VKP Bratislava 1:3
01:30Komarno - Presov 1:3
01:30Prievidza - Svidnik 2:3

SLOVAKIA: Extraliga Women

01:00Nove Mesto nad Vahom W - Brusno W 3:0
22:00Slavia Bratislava W - SVK Pezinok W -:-
23:30UCM Trnava W - Presov W -:-

SPAIN: SuperLiga

00:00Santanderina - Emeve Lugo 0:3
00:00Voley Palma - Barcelona 1:3
01:00Boiro - Almeria 0:3
01:00Conqueridor Valencia - Voleibol Teruel 3:2
01:30Rio Duero Soria - Guaguas 1:3
23:00Melilla - Manacor -:-

SPAIN: Superliga Women

23:00Las Palmas W - CV Madrid W 3:0
00:00CV Kiele Socuellamos W - Sayre Mayser W 3:0
01:00Alcobendas W - Haro Rioja W 2:3
01:00Sant Cugat W - Cajasol W 0:3
01:30Emeve Lugo W - Avarca de Menorca W 3:2
18:00Heidelberg W - La Laguna W -:-

SWEDEN: Elitserien

22:00Habo - Sodertelge -:-
22:30Hylte/Halmstad - Orkelljunga -:-

SWEDEN: Elitserien Women

20:00Hylte/Halmstad W - Orebro W -:-
22:00Engelholm W - Falkoping W -:-

SWITZERLAND: NLA

23:00Nafels - Schonenwerd 3:1
00:00Luzern - Amriswil 3:2
00:00TSV Jona - Chenois 2:3
22:00Amriswil - TSV Jona -:-
22:00Schonenwerd - Luzern -:-
23:30Lausanne - Nafels -:-

TURKEY: 1. Ligi

18:00Gumushane - Hakkari Genclik Merkezi -:-
18:00Yenisehir - Akkus Bld -:-
19:00Alanya Bld - HGTC Bursa 2 -:-
19:00Bigadic Bld. - Saint Joseph -:-
19:00Istanbul BB - Aydin Buyuksehir Belediye Spor -:-
19:00Kagitspor - Okyanus Koleji -:-
19:00Niksar - Corum Bld -:-
19:00Solhan Spor - Yesilkent Spor -:-
19:00Tarim Kredi Genclik - Kolejliler -:-
19:00Urgup Spor - Milas Bld -:-
22:00TVF Spor Lisesi - Anadolu Voleybol -:-

UKRAINE: Superleague Women

17:00Ternopil W - Prometey 2 W -:-
20:00Balta W - Alanta W -:-

REFRESH

Top Scores | Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

m.Flashscore.in provides live volleyball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.in website for technical reasons.