Basketball » 11.05.2024 » All Games
Bet on Basketball from your mobile with bet365!
SPAIN: ACB
00:15Baskonia - Murcia -:-01:00Barcelona - Unicaja -:-
02:00Breogan - MoraBanc Andorra -:-
02:30Basket Zaragoza - Granada -:-
03:00Valencia - Real Madrid -:-
03:30Gran Canaria - Basquet Girona -:-
USA: NBA - Play Offs
07:00Indiana Pacers - New York Knicks -:-09:30Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets -:-
AFRICA: BAL
22:30Rivers Hoopers - A.P.R. -:-ARGENTINA: Liga A
07:00Platense - Quimsa -:-08:00Penarol - Argentino -:-
09:00Riachuelo - Union De Santa Fe -:-
09:10Zarate - Gimnasia -:-
AUSTRALIA: NBL1 East
15:00Central Coast Crusaders - Canberra -:-15:00Newcastle Falcons - BA CoE -:-
15:30Sydney Comets - Sutherland Sharks -:-
16:00Norths Bears - Penrith P. -:-
17:00Bankstown Bruins - Albury-Wodonga Bandits -:-
17:00Illawarra Hawks - Hornsby S. -:-
17:00Maitland M. - Hills Hornets -:-
18:00Inner West Bulls - Manly W. -:-
AUSTRALIA: NBL1 East Women
14:00Norths Bears W - Penrith P. W -:-15:00Bankstown Bruins W - Albury W -:-
15:00Illawarra Hawks W - Hornsby S. W -:-
15:00Maitland Mustangs W - Hills Hornets W -:-
16:00Inner West Bulls W - Manly W. W -:-
17:00Central Coast W - Canberra W -:-
17:15Newcastle Falcons W - BA CoE W -:-
17:30Sydney Comets W - Sutherland Sharks W -:-
AUSTRALIA: NBL1 North
17:00Gold Coast Rollers - Northside Wizards -:-17:00Ipswich Force - North Gold Coast Seahawks -:-
17:30Sunshine Coast Phoenix - Cairns Marlins -:-
17:30Townsville Heat - Mackay Meteors -:-
18:00Southern District - Logan Thunder -:-
AUSTRALIA: NBL1 North Women
15:00Gold Coast Rollers W - Northside Wizards W -:-15:00Ipswich Force W - North Gold Coast Seahawks W -:-
15:30Sunshine Coast Phoenix W - Cairns W -:-
15:30Townsville Flames W - Mackay Meteorettes W -:-
16:00Southern District Spartans W - Logan Thunder W -:-
AUSTRALIA: NBL1 South
17:00Bendigo Braves - Frankston -:-17:00Geelong - Sandringham Sabres -:-
17:00NW Tasmania - Melbourne Tigers -:-
17:30Ballarat - Eltham -:-
17:30Casey Cavaliers - Kilsyth -:-
18:00Dandenong - Keilor Thunder -:-
18:00Knox - Waverley -:-
18:00Ringwood - Diamond Valley -:-
AUSTRALIA: NBL1 South Women
15:00Bendigo Braves W - Frankston W -:-15:00Geelong W - Sandringham W -:-
15:30Ballarat W - Eltham W -:-
15:30Casey Cavaliers W - Kilsyth W -:-
16:00Dandenong Rangers W - Keilor Thunder W -:-
16:00Knox W - Waverley W -:-
16:00Launceston W - Melbourne Tigers W -:-
16:00Ringwood W - Diamond Valley W -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central
18:30Forestville Eagles - South Adelaide Panthers -:-18:45Eastern Mavericks - North Adelaide Rockets -:-
18:45Sturt Sabres - West Adelaide Bearcats -:-
18:45Woodville Warriors - Central Districts Lions -:-
19:00Southern Tigers - Norwood Flames -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central Women
16:45Forestville Eagles W - South Adelaide Panthers W -:-17:00Eastern Mavericks W - North Adelaide Rockets W -:-
17:00Southern Tigers W - Norwood Flames W -:-
17:00Sturt Sabres W - West Adelaide Bearcats W -:-
17:00Woodville Warriors W - Central Districts Lions W -:-
AUSTRALIA: NBL1 West
19:00Geraldton Buccaneers - East Perth Eagles -:-19:00Perth Redbacks - South West Slammers -:-
19:00Warwick Senators - Beeliar Boodjar -:-
19:30Lakeside Lightning - Willetton Tigers -:-
20:00Goldfields Giants - Mandurah Magic -:-
20:30Kalamunda Eastern Suns - Rockingham Flames -:-
AUSTRALIA: NBL1 West Women
17:00Perth Redbacks W - South West Slammers W -:-17:00Warwick Senators W - Beeliar Boodjar W -:-
17:30Lakeside Lightning W - Willetton Tigers W -:-
18:00Goldfields Giants W - Mandurah Magic W -:-
18:30Kalamunda Eastern Suns W - Rockingham Flames W -:-
BELARUS: Premier League Women - 5th-8th places
19:00BC Minsk youth W - Gomel W -:-20:00Victoria Grodno W - Horizont Minsk 2 W -:-
BELGIUM: Pro Basketball League - Play Offs
00:00Belfius Mons - Antwerp Giants -:-00:00Liege - Spirou Charleroi -:-
02:30Leuven Bears - Oostende -:-
02:30Mechelen - Limburg -:-
BOLIVIA: Libobasquet
07:00Carl A-Z - Leones de Potosi -:-08:30Univ. Sucre - Atletico Nacional -:-
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Women - Play Offs
00:00Orlovi W - Lavovi W -:-BRAZIL: CBB
06:30Brusque - Osasco -:-BRAZIL: LBF Women
08:00Corinthians W - SESI Araraquara W -:-BULGARIA: NBL - Play Offs
00:00Chernomorets - Balkan -:-CANADA: Super League - Play Offs
05:30Newfoundland Rogues - KW Titans -:-COLOMBIA: LBP
08:40Corsarios Cartagena - Toros del Valle -:-09:40Caribbean Storm Islands - Piratas de Bogota -:-
CZECH REPUBLIC: NBL - Play Offs
23:30NH Ostrava - Nymburk -:-00:00Usti n. Labem - Decin -:-
DENMARK: Basketligaen - Play Offs
01:15Horsens - Svendborg -:-ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play Offs
23:00Rapla - BC Kalev/Cramo -:-00:00Tartu Ulikool - Parnu -:-
FINLAND: Korisliiga - Play Offs
23:30BC Nokia - Helsinki Seagulls -:-22:00Karhu Basket - Kataja -:-
FRANCE: Pro B
02:00Antibes - Boulazac -:-02:00Denain-Voltaire - ASA -:-
02:00Evreux - Poitiers -:-
02:00Fos-sur-Mer - Angers -:-
02:00Lille - St. Chamond -:-
02:00Orleans - Aix Maurienne -:-
02:00Pau-Orthez - La Rochelle -:-
02:00Rouen - Chalons-Reims -:-
02:00Vichy - Nantes -:-
FRANCE: Espoirs U21
21:30Ada Blois U21 - Monaco U21 -:-21:30Boulogne-Levallois U21 - Nanterre U21 -:-
21:30Cholet U21 - Chalon/Saone U21 -:-
21:30Dijon U21 - Le Mans U21 -:-
21:30Le Portel U21 - Paris U21 -:-
21:30Limoges U21 - JL Bourg U21 -:-
21:30Nancy U21 - Gravelines-Dunkerque U21 -:-
21:30Roanne U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
21:30Saint Quentin U21 - Strasbourg U21 -:-
FRANCE: LFB Women - Play Out
02:00Landerneau Bretagne W - Union Hainaut W -:-02:00La Roche W - Flammes Carolo W -:-
GEORGIA: Superleague - Play Offs
23:00Kutaisi - Gau -:-GERMANY: BBL
02:00Alba Berlin - Bayern -:-GERMANY: Pro A - Play Offs
01:30Jena - Frankfurt -:-01:30PS Karlsruhe - Giessen -:-
02:00Kirchheim - Phoenix Hagen -:-
GREECE: Basket League - Winners stage
01:15Panathinaikos - Promitheas -:-HUNGARY: NB I. A - Play Out
00:00Atomeromu Paks - OSE Lions -:-00:00Kormend - Kaposvari -:-
00:00KTE-Duna - Szedeak -:-
INDONESIA: IBL
15:00Prawira Bandung - Tangerang Hawks -:-18:00Bali United - Bumi Borneo -:-
19:00Dewa United - Pelita Jaya -:-
21:00Rajawali Medan - Kesatria Bengawan Solo -:-
ISRAEL: Liga Leumit - Play Out
00:00Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-00:00Ramat Hasharon - Maccabi Maale Adumim -:-
ITALY: Serie A2 - Play Offs
02:30Assigeco Piacenza - Trapani -:-02:30Cividale - Cantu -:-
02:30Treviglio - Fortitudo Bologna -:-
02:30Trieste - Basket Torino -:-
03:00Vigevano - Forli -:-
LATVIA: LBL - Play Offs
20:00Ventspils - BK Liepaja -:-LUXEMBOURG: LBBL - Relegation
02:00Musel Pikes - Schieren -:-NETHERLANDS: DBL - Play Offs
00:00Yoast Utd - Den Bosch -:-01:45Feyenoord - Leiden -:-
02:00BAL Weert - Donar Groningen -:-
NETHERLANDS: WBL Women - Play Offs
00:00Jolly Jumpers W - Landslake Lions W -:-NEW ZEALAND: NBL
12:00Bay Hawks - Otago Nuggets -:-15:30Auckland Tuatara - Manawatu Jets -:-
PARAGUAY: LNB - Apertura
07:30Colonias Gold - Olimpia Kings -:-POLAND: Basket Liga - Play Offs
23:30Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot -:-POLAND: 1. Liga - Play Offs
00:00Starogard Gdanski - Gornik Walbrzych -:-PORTUGAL: LPB - Play Offs
03:00FC Porto - Imortal -:-04:00Sporting CP - Ovarense -:-
22:00Benfica - Vitoria -:-
22:00Oliveirense - CD Povoa -:-
PORTUGAL: Proliga - Play Offs
22:00Galitos Barreiro - CA Queluz -:-PUERTO RICO: BSN
08:00Gigantes de Carolina - Leones De Ponce -:-08:00Piratas de Quebradillas - San German -:-
ROMANIA: Divizia A - Play Out
23:00CSM Targu Jiu - Laguna Bucuresti -:-23:00Petrolul Ploiesti - CSM Focsani -:-
RUSSIA: VTB United League - Play Offs
19:00Lokomotiv Kuban - Unics Kazan -:-RUSSIA: Super League - Play Offs
16:00Dynamo Vladivostok - Khimki M. -:-SERBIA: 1. ZLS Women - Play Offs
00:00Mega MIS W - Crvena zvezda W -:-SPAIN: LEB Oro
03:00Alicante - San Pablo Burgos -:-03:00Castello - Estela -:-
03:00Forca Lleida - Hestia Menorca -:-
03:00Fuenlabrada - Real Valladolid -:-
03:00Melilla - Leyma Coruna -:-
03:00Ourense - Gipuzkoa -:-
03:00Oviedo - Estudiantes -:-
03:00Real Betis - Caceres -:-
03:00Tizona Burgos - Clavijo -:-
SPAIN: LEB Plata - Promotion - Play Offs
00:00Moron - Sant Antoni -:-SWEDEN: Basketligan - Play Offs
01:04Norrkoping - Boras -:-TAIWAN: SBL - Play Offs
17:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer -:-TAIWAN: P. League+
14:30Formosa Dreamers - Fubon Braves -:-17:00New Taipei Kings - Kaohsiung Steelers -:-
TAIWAN: WSBL Women - Play Offs
15:00Cathay Life W - Taiyuan W -:-TURKEY: TBL - Play Offs
23:00Sigortam.net ITU - Final Spor -:-20:30Mersin BŞB - Gaziantep -:-
UNITED KINGDOM: BBL - Play Offs
02:35Cheshire Phoenix - Sheffield Sharks -:-02:35Newcastle Eagles - London Lions -:-
VENEZUELA: Superliga
06:30Spartans - Llaneros -:-06:45Piratas de La Guaira - Heroes de Falcon -:-
07:00Marinos - Gaiteros del Zulia -:-
Bet on Basketball from your mobile with bet365!
Top Scores | Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
m.Flashscore.in provides live basketball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.in website for technical reasons.