Football » Yesterday » Finished
Bet on Football from your mobile with bet365!
ARGENTINA: Liga Profesional
04:00Godoy Cruz - Rosario Central 1:106:00Argentinos Jrs - Central Cordoba 2:1
08:15Gimnasia L.P. - Barracas Central 2:1
08:15Independiente - Banfield 2:1
ARGENTINA: Primera Nacional
02:10Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors 0:1ARGENTINA: Torneo Federal
02:30Sportivo Estudiantes - Deportivo Camioneros 0:1ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
01:30Gimnasia L.P. W - River Plate W 1:2AUSTRIA: Wien
00:30Schwechat - Dinamo Helfort 1:4BENIN: Ligue 1 - Championship Group
23:00AS Cotonou - Dadje 1:223:00AS Sobemap - Damissa 1:2
23:00Ayema - Takunnin 0:1
23:00Bani Ganse - Dragons 2:1
23:00Cavaliers - JS Pobe 2:1
23:00Coton FC - Espoir 1:0
23:00Dynamo Abomey - ASPAC 3:1
23:00FC Loto - Requins 1:1
BHUTAN: Premier League
18:00Tsirang - Phuentsholing Heroes 0:1BRAZIL: Serie C - First stage
06:00Sampaio Correa - SER Caxias 2:1BRAZIL: Serie D
02:00Ipora - Brasiliense 1:302:00Jacuipense - Retro 1:0
02:00Real Brasilia - CRAC 1:1
02:00Santa Cruz de Natal - Atletico-CE 1:2
03:00Manauara - Trem 4:1
03:30Uniao Rondonopolis - Anapolis 1:0
06:00Avenida - Concordia 1:0
06:00Cianorte - Barra FC 1:1
06:00Iguatu - America RN 1:0
06:00Petrolina - CSE 1:1
06:00Real Noroeste - Nova Iguacu 0:1
06:00River-PI - Moto Club 1:3
06:30Inter de Limeira - Maringa FC 2:2
06:30Ipatinga - Audax RJ 0:3
07:00Aguia De Maraba - Tocantinopolis 0:0
07:00ASA - Itabaiana 0:2
07:00Capital FC - Mixto 1:0
07:00Cascavel - Brasil de Pelotas 0:0
07:00Costa Rica - Agua Santa 2:1
07:00Hercilio Luz - Novo Hamburgo 1:2
07:00Portuguesa RJ - Serra 1:1
07:00Sao Jose EC - Patrocinense 6:0
07:00Sergipe - Juazeirense 0:1
07:00Sousa - Maracana 3:2
08:00Rio Branco - Manaus 2:1
BRAZIL: Baiano 2
02:00Porto SC - Grapiuna 1:106:00Feirense - Galicia 0:0
06:00Vitoria da Conquista - Colo C. 0:1
BRAZIL: Carioca 2
01:45Cabofriense - Marica 0:0BRAZIL: Gaucho 2
02:00Aimore - GE Bage 0:1BRAZIL: Paraense B2
02:30Fonte Nova - Amazonia IFC 0:102:30Tesla - Tiradentes PA 3:4
02:30Venus - Belenense 0:3
BRAZIL: Brasileiro U20
03:00Fortaleza U20 - Internacional U20 1:0BRAZIL: Alagoano U20
02:00CSE U20 - CAP Paulo Jacinto U20 0:002:00Rio Largo U20 - CSA U20 0:1
BRAZIL: Baiano U20 - Play Offs
06:30Vitoria U20 - Bahia U20 0:3BRAZIL: Carioca U20 - Taca Guanabara
01:45Fluminense U20 - Nova Iguacu U20 3:0BRAZIL: Catarinense U20
02:00Marcilio Dias U20 - Nacao U20 3:0BRAZIL: Cearense U20
02:00Itapipoca U20 - Terra e Mar U20 2:0BRAZIL: Matogrossense U20
04:00Mixto U20 - Operario FC U20 3:307:00Caceres U20 - Campo Novo U20 7:1
07:00Luverdense U20 - Sport Sinop U20 3:0
BRAZIL: Paraibano U20
02:00Queimadense U20 - Femar U20 4:302:00Serra Branca U20 - Serrano PB U20 4:0
06:00Picuiense U20 - Sao Paulo Crystal U20 0:3
21:00Spartax U20 - Auto Esporte U20 0:5
BRAZIL: Paulista Women
02:00Realidade Jovem W - Taubate W 1:503:00Ferroviaria W - Sao Paulo W 2:3
05:00Santos W - Bragantino W 0:1
CROATIA: 1. HNL Women - Relegation
00:00Gorica W - Koprivnica W 6:0CZECH REPUBLIC: CFL Play Offs
00:00Velvary - Slavia Prague B 0:0CZECH REPUBLIC: MSFL
23:30Zlinsko - Trinec 0:323:30Bohunice - Slovacko B 0:2
CZECH REPUBLIC: Division B
00:00Ostrov - Chomutov 3:300:30Hvezda Cheb - Slany 1:2
CZECH REPUBLIC: Division D
00:00Slavoj Polna - Stara Rise 2:1CZECH REPUBLIC: Division E
23:30Holesov - FK Kozlovice 0:223:30Prerov - Slavicin 2:1
CZECH REPUBLIC: Division F
23:30Polanka nad Odrou - Bohumin 0:1CZECH REPUBLIC: Jihomoravsky KP
00:00Mutenice - Bystrc 2:2CZECH REPUBLIC: Karlovarsky KP
00:00KV Dvory - Touzim 6:1CZECH REPUBLIC: Liberecky KP
00:30Sedmihorky - Skalice u C.Lipy 1:000:30Velke Hamry B - Rapid Liberec 4:3
CZECH REPUBLIC: Pardubicky KP
00:00Ceska Trebova - Prelouc 3:000:00Vysoke Myto B - Moravany 6:1
CZECH REPUBLIC: Plzensky KP
00:00Kaznejov - Nepomuk 4:400:15Myto - Sokol Radnice 4:2
00:00Vejprnice - Chotikov 1:0
00:00Zruc - Nyrsko 3:2
CZECH REPUBLIC: Ustecky KP
00:00FK Jilove - Nestemice 1:0pen00:00Modlany - Cernovice 0:2
ECUADOR: Serie B
04:00Chacaritas - Nueve de Octubre 1:404:00San Antonio - Leones del Norte 0:1
08:00Cuniburo - Ind. Juniors 1:0
EGYPT: Premier League
00:00Future FC - El Gouna 3:100:00Pyramids - Smouha 3:0
ESTONIA: Estonian Cup
23:00Legion - Raplamaa 3:100:00Kohtla-Jarve Linnameeskond - Soccernet 4:0
00:00Vastseliina Tannem - Vana Hea Puur 5:0
00:00Viimsi JK - Kuressaare 0:1
00:00Tulevik - Zealot Sporting 2:1aet
ETHIOPIA: Premier League
20:00Ethiopia Nigd Bank - Bahir Dar Kenema 2:223:00Wolkite Ketema - Ethiopia Bunna 0:4
FINLAND: Veikkausliiga
23:00AC Oulu - Lahti 2:223:00Inter Turku - Ilves 0:2
23:00KuPS - Haka 0:1
23:00Mariehamn - VPS 0:0
23:00SJK - Ekenas 3:1
00:00Gnistan - HJK 0:4
FINLAND: Ykkosliiga
23:30Jaro - SJK Akatemia 1:123:30KTP - JIPPO 2:1
23:30Mikkeli - TPS 0:3
23:30SalPa - KaPa 1:1
FINLAND: Ykkonen
23:30VIFK - Rovaniemi 0:300:00Atlantis - KuPS Akatemia 3:1
23:30EPS - KPV Kokkola 1:1
23:30Jazz Pori - Vaajakoski 3:2
00:00JJK Jyvaskyla - Keski-Uusimaa 2:2
FINLAND: Kakkonen Group A
23:30JaPS 2 - Atlantis 2 0:300:00Kiffen - PEPO 1:2
00:00NJS - PPJ 0:0
FINLAND: Kakkonen Group B
00:00Tampere Utd - Honka 1:1FINLAND: Suomen Cup Women
23:00NuPS W - HPS II W 4:2GEORGIA: Liga 3
21:30Guria - Matchakhela 3:1GERMANY: Oberliga Bayern - Relegation
00:30Gundelfingen - Turkspor Augsburg 0:5GHANA: Premier League
23:00Dreams - Real Tamale 8:1GUINEA: Ligue 1
00:00Ashanti GB - Sangaredi 1:000:00Loubha - Kamsar 1:0
00:00Sequence - Horoya 1:1
00:00Hafia - Renaissance 4:1
00:00Wakriya - SOAR 1:1
ICELAND: Icelandic Cup
02:00Thor Akureyri - Stjarnan 0:1KAZAKHSTAN: First Division
20:00Aktobe 2 - Ulytau 0:320:00SD Family - Turkistan 5:0
20:00Zhetisay - Kairat Almaty 2 6:2
22:00Khan Tengri - Ekibastuz 2:1
KYRGYZSTAN: Premier Liga
22:00Neftchi Kochkor-Ata - Aldier 2:2NETHERLANDS: Tweede Divisie - Relegation
02:00Excelsior Maassluis - Genemuiden 3:1NETHERLANDS: Derde Divisie - Relegation - Play Offs
02:00Raalte - Achilles Veen 2:102:00Watergraafsmeer - GVV Unitas 2:3
NIGER: Super Ligue
23:30ASGNN - Jangorzo 7:123:30Nigelec - Espoir 1:0
23:30PostponedDouanes Niamey - Zumunta -:-
23:30Renaissance - Olympic Niamey 2:1
NIGERIA: NPFL
23:00Akwa United - Katsina Utd 3:123:00Bendel - Rivers United 2:1
23:00Enyimba - Bayelsa United 1:1
23:00Kwara - Kano Pillars 2:0
23:00Niger Tornadoes - Lobi Stars 3:2
23:00Remo Stars - Heartland 4:1
23:00Sporting Lagos - Plateau United 1:2
00:30Shooting - Enugu Rangers 1:0
NIGERIA: NNL - Play Offs
22:00Nasarawa - Beyond Limits FC 2:3penNORWAY: OBOS-ligaen
01:00Stabaek - Mjondalen 4:2NORWAY: Norway Cup Women
23:00Bodo/Glimt W - Tiller W 3:000:00Avaldsnes W - Brann W 0:3
00:00Frigg W - Valerenga W 0:4
00:00Fyllingsdalen W - Arna-Bjornar W 1:2
00:00Start W - Grimstad W 4:0
00:00Steinkjer W - Rosenborg W 0:7
00:00Tromso W - Bjornevatn W 3:0
00:00Viking W - Bryne W 2:0
01:05Sarpsborg 08 W - LSK Kvinner W 1:5
PERU: Liga 2
04:15Comerciantes - Deportivo Coopsol 2:2RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
23:00FC Sevastopol - Dynamo Makhachkala 2 3:023:00Maykop - Angust Nazran 0:1
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
18:00Irkutsk - Baltika 2 2:222:00Chertanovo M. - Dynamo Petersburg 1:3
22:00Dynamo Moscow 2 - Yenisey 2 2:0
22:30Zvezda St. Peterburg - Tver 2:4
23:00Dynamo Vologda - Vladimir 2:0
23:00Spartak Moscow 2 - Luki-Energiya 1:0
23:00Zenit 2 - Rodina Moscow U21 1:1
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 3
13:00Sakhalin - Dynamo Vladivostok 0:119:00Arsenal Tula 2 - Khimki 2 2:0
21:00Kosmos - Kvant 3:1
21:00Penza - Kompozit 0:3
22:00Salyut-Belgorod - Oryol 2:1
22:30Kolomna - FK Strogino Moscow 1:2
23:00Ryazan - SKA Khabarovsk 2 2:1
SIERRA LEONE: Premier League
00:15Diamond Stars - East End Lions 0:000:30Real Republicans - Wilberforce Strikers 3:2
00:30PostponedSLIFA - Kahunla -:-
01:00Bo Rangers - Wusum Stars 2:1
00:30Bhantal - Kallon 2:1
SOMALIA: National league
20:30Dekedda - Heegan 2:0SOUTH KOREA: WK League Women
18:00Gyeongju W - Incheon Hyundai Steel W 0:018:00Hwacheon W - Boeun Sangmu W 2:0
18:00Seoul W - Changnyeong W 2:0
18:00Suwon FC W - Sejong Sportstoto W 3:0
SPAIN: LaLiga2 - Promotion - Play Offs
03:00Eibar - R. Oviedo 0:2SWEDEN: Division 2 - Norrland
01:30Froso - IFK Ostersund 1:2SWEDEN: Svenska Cupen - Qualification
00:45Timmernabbens - IFK Berga 1:5SWEDEN: Allsvenskan Women
01:00IF Brommapojkarna W - AIK W 2:201:00Orebro W - Trelleborg W 1:1
01:00Vaxjo DFF W - Rosengard W 0:7
TOGO: Championnat National
23:30Barracuda - Entente II 1:123:30Gbohloe-Su - Doumbe 4:1
23:30Kakadl - Binah 0:3
23:30Semassi - Dynamic Togolais 2:0
23:30Tambo - Unisport 2:1
TUNISIA: Ligue 2
23:30CO Medenine - Moknine 1:023:30ES Djerba - Djelma 1:2
23:30Espoir Rogba - Stade Gabesien 1:3
23:30Gabes - EM Mahdia 1:1
23:30Hamam-Sousse - Hammam-Lif 3:1
23:30Korba - Sporting Ben Arous 3:1
23:30Rejiche - OC Kerkennah 2:0
23:30Sidi Bouzid - Zarzis 1:1
USA: USL Championship
08:00Memphis - Rhode Island 2:2USA: MLS Next Pro
07:00Real Monarchs - Sporting Kansas City II 5:107:00Toronto FC II - New York City II 1:3
USA: USL League Two
06:00Christos - Patuxent 3:106:00PostponedMiami - St. Petersburg FC -:-
06:00West Virginia - Charlotte Eagles 1:2
07:00Albany Rush - Boston City 2:1
07:00Athens United - Tennessee 0:0
07:00Brevard SC - Brave SC 1:4
07:00Cedar - Ironbound SC 1:1
07:00Florida Elite - Brooke House 2:0
07:00Hudson Valley - Westchester 1:1
07:00Kalamazoo FC - Michiana Lions 5:0
07:00Nona - Inter Gainesville 3:1
07:00RC New Jersey - LVU Rush 3:2
07:00Salem City - SC United Bantams 2:2
07:00Toledo Villa - Fort Wayne 2:1
07:00Wake FC - North Carolina FC U23 2:3
07:30East Atlanta - Birmingham 2 2:2
07:30Long Island - Manhattan 2:0
07:30Sarasota Paradise - Tampa Bay U23 4:4
07:30PostponedSwan City - Weston -:-
07:30Virginia Marauders - Charlottesville Blues 0:2
08:00Chicago City - Menace 0:2
08:00PostponedHouston FC - Twin City Toucans -:-
08:00Louisiana - Blue Goose 3:4
08:00Mississippi Brilla - Hattiesburg 0:1
08:00St. Charles - River Light 3:3
09:00Glens SC - Monterey Bay 2 2:0
09:00Project 51O - Davis Legacy 3:1
09:00St. Croix - Bavarian United 3:3
10:00Arizona Arsenal - Capo II 2:0
10:00FC Olympia - United PDX 1:0
USA: NISA
07:00Club de Lyon - Savannah Clovers 2:3UZBEKISTAN: Super League
23:00Din. Samarkand - Olympic 0:1UZBEKISTAN: Pro Liga
21:00Aral - Shortan Guzor 2:022:30Mashal Muborak - Buxoro 1:0
VENEZUELA: Copa Venezuela
03:30Yaracuyanos - Puerto Cabello 0:1WORLD: Friendly International
07:00USA - Brazil 1:108:30Ecuador - Bolivia 3:1
16:00Turkey U16 - Switzerland U16 7:1
WORLD: Maurice Revello Tournament
00:15Italy U21 - Indonesia U20 1:0WORLD: Club Friendly Women
10:00Guadalajara Chivas W (Mex) - Barcelona W (Esp) 1:410:00Monterrey W (Mex) - AC Milan W (Ita) 0:4
Bet on Football from your mobile with bet365!
Top Scores | Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
m.Flashscore.in provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.in website for technical reasons.