Handball » Tomorrow » All Games
Bet on Handball from your mobile with bet365!
GERMANY: Bundesliga
01:00HBW Balingen-Weilstetten - Bergischer -:-02:00Flensburg-H. - SC Magdeburg -:-
SPAIN: Liga ASOBAL
02:00Huesca - Cuenca -:-03:30Granollers - Torrelavega -:-
00:00Benidorm - Puente Genil -:-
AUSTRIA: OHB Cup
23:30Handball Tirol - Alpla Hard -:-02:20West Wien - HSG Graz -:-
AUSTRIA: OHB Cup Women
20:00Hypo NO W - Stockerau W -:-BELARUS: Division 1 - 5th-8th places
22:00RGUOR-2006 - Gomel -:-22:30Aist Kitaya - Masheka -:-
BELARUS: Division 1 - Play Offs
18:00BGUFK-SKA - Kronon -:-00:00SKA Minsk - Meshkov Brest -:-
BELGIUM: Division 1 - Winners stage
00:00Hubo Handbal 2 - Houthalen -:-BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premijer Liga
01:00Gorazde - Izvidac -:-22:00Sloboda Tuzla - Gracanica -:-
23:00Sloga Doboj - Capljina -:-
BULGARIA: A RHG - Play Offs
20:00Osam Lovech - Lokomotiv Gorna -:-22:00Fregata Burgas - Shumen -:-
CROATIA: Premijer liga - Championship Group
00:00Nexe - Porec -:-CROATIA: 1. HRL Women
23:00ZARK Split W - Rudar Labin W -:-00:00Osijek W - Podravka Vegeta W -:-
00:30Dugo Selo W - Lok. Zagreb W -:-
CZECH REPUBLIC: Extraliga - 5th-8th places
00:00Brno - Dukla Prague -:-CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Offs
00:00Karvina - Lovosice -:-CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Out
16:30Malomerice - Hranice -:-00:30Nove Veseli - Strakonice -:-
DENMARK: Herre Handbold Ligaen - Winners stage
22:00Skjern - Fredericia -:-23:45Ringsted - GOG -:-
DENMARK: Kvindeligaen Women - Relegation
20:00Roskilde W - Holstebro W -:-DENMARK: Kvindeligaen Women - Relegation Group
21:00Bjerringbro W - Aarhus United W -:-DENMARK: Kvindeligaen Women - Winners stage
00:30NFH W - Esbjerg W -:-02:00Sonderjyske W - Silkeborg-Voel W -:-
EUROPE: European Cup
20:00Ferencvaros (Hun) - Olympiacos SFP (Gre) -:-EUROPE: MOL Liga Women - Play Out
23:00Plzen W - Zlin W -:-00:00Olomouc W - Poruba W -:-
FINLAND: SM-sarja - Play Offs
00:00BK-46 - Cocks -:-18:30GrIFK - Dicken -:-
FINLAND: SM-sarja Women - Play Offs
00:30Dicken W - SIF W -:-21:00HIFK W - GRIFK W -:-
FRANCE: Proligue
02:00Istres - Frontignan -:-02:00Nancy - Angers -:-
02:30Besancon - Selestat -:-
02:30Billere - Pontault -:-
02:30Caen - Massy Essonne -:-
02:30Sarrebourg - Cherbourg -:-
02:30Valence - Tremblay -:-
FRANCE: Division 1 Women
02:00Chambray Touraine W - Merignac W -:-02:00Dijon W - Saint Amand W -:-
02:30Plan de Cuques W - Achenheim Truchtersheim W -:-
02:30Stella St. Maur W - Metz W -:-
02:30Toulon W - Brest Bretagne W -:-
GERMANY: 2. Bundesliga
01:00Essen - Coburg 2000 -:-01:30Hamm-Westfalen - Ludwigshafen -:-
01:30Potsdam - Nordhorn-Lingen -:-
02:00N-Lubbecke - Dessauer -:-
00:00Dormagen - Lubeck-Schwartau -:-
GERMANY: 1. Bundesliga Women
00:00Bensheim-Auerbach W - Zwickau W -:-00:00Blomberg-Lippe W - Solingen W -:-
00:00Neckarsulmer W - BVB Dortmund W -:-
GERMANY: 2. Bundesliga Women
00:00Grobenzell W - Goppingen W -:-00:30Nord Harrislee W - Kirchhof W -:-
00:30Rodertal W - Regensburg W -:-
GREECE: A1 - Play Offs
21:00AEK Athens - PAOK -:-HUNGARY: NB I
00:00Dabas - NEKA -:-02:00Telekom Veszprem - Szeged -:-
00:00Balatonfuredi - Gyongyosi -:-
00:00Csurgoi - Veszpremi KKFT -:-
00:00Eger - Budakalasz -:-
00:30Tatabanya - Komloi -:-
HUNGARY: NB I Women
23:00Dunaujvarosi W - Bekescsabai W -:-23:00NEKA W - Budaors W -:-
00:00Alba Fehervar W - Vaci W -:-
00:00Kozarmisleny W - Ferencvaros W -:-
00:00Vasas W - MTK Budapest W -:-
ITALY: Serie A
22:30Albatro - Cingoli -:-00:00Bozen - Pressano -:-
00:00Secchia Rubiera - Carpi -:-
00:30Cassano - Meran -:-
00:30Sassari - Conversano -:-
ITALY: Serie A Women
23:00Pontinia W - Jomi Salerno W -:-00:00Erice W - Dossobuono W -:-
JAPAN: JHL
10:30Fukuoka - Toyota Auto Body -:-13:00Toyota Motor East Japan - Daido -:-
15:30Wakunaga - Toyota Boshoku Kyushu -:-
JAPAN: JHL Women
12:00Kagawa Bank W - Sony Semiconductor Manufacturing W -:-13:00Hiroshima Maple Reds W - HC Nagoya W -:-
LITHUANIA: Lietuvos Lyga - Play Offs
19:00Alytaus - Vilnius -:-22:00Granitas Kaunas - Amber -:-
LUXEMBOURG: AXA League - Relegation Group
00:00Bieles - Rumelange -:-MONTENEGRO: Prva liga
23:00Partizan Tivat - Buducnost -:-NORTH MACEDONIA: Superleague - Losers stage
20:00Multi Esens - Prilep -:-22:30Skopje 2020 - Kumanovo -:-
00:30Eurofarm Pelister 2 - Vardar Negotino -:-
NORTH MACEDONIA: Superleague - Winners stage
00:00Alkaloid - Struga -:-00:00Vardar 1961 - Tikvesh -:-
NORTH MACEDONIA: Superleague Women
19:00Gevgelija W - Metalurg Avtokomanda W -:-19:30Shampion W - Struzanka W -:-
20:00Kumanovo W - Vardar SCJS W -:-
00:00Cair W - Gjorche Petrov W -:-
NORWAY: 1. Division Women
20:00Algard W - Levanger W -:-20:00Fjellhammer W - Fyllingen W -:-
20:00Flint Tonsberg W - Volda W -:-
20:00Haslum W - Nordstrand W -:-
20:00Junkeren W - Glassverket W -:-
20:00Sarpsborg W - Storhamar 2 W -:-
20:00Utleira W - Kjelsas W -:-
POLAND: Superliga - Losers stage
00:00Unia Tarnow - Wybrzeze Gdansk -:-00:00Piotrkowianin Piotrkow - Legionowo -:-
POLAND: Superliga - Play Offs
21:00Chrobry Glogow - Kielce -:-POLAND: Central League
20:00Wielun - Szczecin -:-23:00GKS Zukowo - Zaglebie Sosnowiec -:-
23:00Olimpia Piekary - Ciechanow -:-
23:00Stal Mielec - Biala Podlaska -:-
00:00Lodz - ZPRP Kielce -:-
00:00Wagrowiec - Zamosc -:-
POLAND: I Liga
00:30USAR Kwidzyn - SMS Kwidzyn -:-02:00Konstantynow Lodzki - Piotrkowianin Piotrkow 2 -:-
18:00Przeworsk - UMCS Lublin -:-
21:00Zabrze 2 - Wisla Sandomierz -:-
22:00Bydgoszcz - Sambor Tczew -:-
22:00Grudziadz - Wejherowo -:-
22:00Gryfino - Jeziorak -:-
23:00Grunwald Poznan - Zagiew Dzierzoniow -:-
23:00Krakow - Ostrowiec Swietokrzyski -:-
23:00Olsztyn - Morag -:-
23:00Warszawianka - Konin -:-
23:00Wolsztyn - Zielona Gora -:-
23:30SMS ZPRP Plock - Trojka Ostroleka -:-
00:00Konskie - Przemysl -:-
00:00Koscian - Katy Wroclawskie -:-
00:00Lider Swarzedz - Ol.Grodkow -:-
00:00Real Astromal Leszno - SKPR Swidnica -:-
00:00Swiebodzin - Orlik Brzeg -:-
00:30Gwardia Koszalin - Oborniki -:-
POLAND: Superliga Women - Losers stage
00:00JKS Jaroslaw W - Start Elblag W -:-POLAND: Superliga Women - Winners stage
22:00Koszalin W - Piotrcovia W -:-00:00Gniezno W - Kobierzyce W -:-
POLAND: Central League Women
23:00Sambor Tczew W - Jelenia Gora W -:-23:00SPR Gdynia W - Ruch Chorzow W -:-
POLAND: I Liga Women
00:30Krapkowice W - Grunwald Ruda Slaska W -:-01:00AZS AWF Warszawa W - Uniwersytet Warszawa W -:-
22:00Bukowsko Dopiewski W - Kwidzyn W -:-
23:00Jutrzenka Plock W - Koscierzyna W -:-
PORTUGAL: Andebol 1 - Championship Group
23:00Sporting - Benfica -:-00:00ABC Braga - Porto -:-
PORTUGAL: Andebol 1 - Placement Group
23:00Madeira SAD - Aguas Santas -:-PORTUGAL: Andebol 1 - Relegation Group
22:00Vitoria SC - Avanca -:-PORTUGAL: 1a Divisao Women - Losers stage
00:15Juvelis W - Alpendorada W -:-00:30Barros W - Gil Eanes W -:-
PORTUGAL: 1a Divisao Women - Winners stage
23:00Madeira SAD W - Colegio de Gaia W -:-ROMANIA: Liga Nationala
19:30Timisoara - CSM Constanta -:-23:00Steaua Bucuresti - Sighisoara -:-
ROMANIA: Liga Nationala Women
16:00Baia Mare W - Stiinta Bucharest W -:-ROMANIA: Romanian Cup Women
17:30CSM Bucuresti W - Rapid Bucuresti W -:-20:00Bistrita W - Dunarea Braila W -:-
RUSSIA: Superleague - Play Offs
00:00Krasnodar - St. Petersburg -:-20:00Dynamo Sungul - Chekhovskiye Medvedi -:-
22:00Dinamo Astrakhan - CSKA Moscow -:-
00:00Stavropol - Perm -:-
SERBIA: Superliga Women - Play Out
00:30Nis W - Bekament W -:-SLOVAKIA: Extraliga - Play Offs
22:00Povazska Bystrica - Bojnice -:-SLOVAKIA: Extraliga - Play Out
01:30Modra - Martin -:-SLOVENIA: 1. NLB Liga
01:30Jeruzalem Ormoz - Ljubljana -:-01:30Trimo Trebnje - Koper -:-
SOUTH KOREA: H League Women
15:10Gwangju City W - Busan W -:-17:00Samcheok City W - Gyeongnam DC W -:-
19:00Seoul City W - Incheon City W -:-
SPAIN: Division de Honor Plata
00:30Alcobendas - Zamora -:-00:30Antequera - Burgos -:-
00:30Mallorca - Cisne -:-
SPAIN: Division de Honor Women - Play Offs
03:00Aula Valladolid W - Bera Bera W -:-00:00BM Granollers W - Malaga W -:-
SWEDEN: Handbollsligan - Play Offs
01:00Savehof - Kristianstad -:-SWEDEN: Handbollsligan Women - Play Offs
20:00Hallby W - Savehof W -:-21:00Skovde W - Skuru W -:-
SWITZERLAND: SPL Women - Winners stage
00:00Zug W - Bruhl W -:-TURKEY: Superlig
19:00Izmir BB - Trabzon -:-19:00Koycegiz Belediye - Besiktas -:-
22:30Beykoz Bld. - Spor Toto -:-
23:00Bahcelievler - Sakarya -:-
TURKEY: Superlig Women
19:00Aksaray W - Gorele W -:-Bet on Handball from your mobile with bet365!
Top Scores | Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
m.Flashscore.in provides live handball scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.in website for technical reasons.