Football » Tomorrow » Odds
Bet on Football from your mobile with bet365!
Odds provided by bet365 - Bet now!
ENGLAND: EPL
20:30Newcastle - West Ham -:- [ 1.83 | 4.20 | 3.80 ]23:00Bournemouth - Everton -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.20 ]
23:00Chelsea - Burnley -:- [ 1.29 | 6.00 | 9.50 ]
23:00Nottingham - Crystal Palace -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]
23:00Sheffield Utd - Fulham -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.73 ]
23:00Tottenham - Luton -:- [ 1.20 | 8.00 | 11.00 ]
GERMANY: Bundesliga
22:30Bayer Leverkusen - Hoffenheim -:- [ 1.20 | 7.50 | 11.00 ]22:30B. Monchengladbach - Freiburg -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.20 ]
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.80 ]
22:30RB Leipzig - Mainz -:- [ 1.40 | 5.25 | 7.50 ]
22:30Werder Bremen - Wolfsburg -:- [ 2.88 | 3.50 | 2.40 ]
INDIA: ISL
19:30Bengaluru FC - Odisha FC -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.55 ]22:00Jamshedpur - Kerala Blasters -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.00 ]
INDIA: I-League
16:30Real Kashmir - Neroca FC -:-21:00Mohammedan - Inter Kashi -:-
ITALY: Serie A
19:30Napoli - Atalanta -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.40 ]22:00Genoa - Frosinone -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]
22:00Torino - Monza -:- [ 1.83 | 3.40 | 4.75 ]
SPAIN: LaLiga
04:00Cadiz CF - Granada CF -:- [ 2.00 | 3.30 | 4.20 ]21:00Getafe - Sevilla -:- [ 2.55 | 3.10 | 3.00 ]
23:15Almeria - Osasuna -:- [ 2.63 | 3.20 | 2.80 ]
AFRICA: CAF Champions League - Play Offs
02:00Simba - Al Ahly -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.70 ]21:00Mazembe - Petro Atletico -:- [ 1.67 | 3.40 | 5.00 ]
ALBANIA: Superliga
02:00KF Tirana - Teuta -:-02:00Vllaznia - Erzeni -:-
22:00Laci - Partizani -:-
ALGERIA: Ligue 2
22:30Eulma - CA Batna -:-22:30Guir Abadla - RC Kouba -:-
22:30Harrach - Khroub -:-
22:30JSM Tiaret - El Khemis -:-
22:30Kolea - Widad Adabi de Boufarik -:-
22:30Medea - Arba -:-
22:30Mlila - Khemis El Khechna -:-
22:30MSP Batna - Ghozlane -:-
22:30Ouargla - Chelghoum -:-
22:30Oued Sly - ASM Oran -:-
22:30Telaghema - Olympique Magrane -:-
22:30Temouchent - GC Mascara -:-
22:30WA Mostaganem - SC Mecheria -:-
ALGERIA: Algeria Cup
05:00Annaba - Constantine -:-05:00Biskra - Oran -:-
05:00CR Belouizdad - Olympique Akbou -:-
05:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
22:00Azazga - Tlemcen -:-
22:00Ben Aknoun - Djijel -:-
22:30Khenchela - MC Alger -:-
ANGOLA: Girabola
22:00C.R.D. Libolo - Wiliete -:-22:00Uniao de Malanje - Sao Salvador -:-
22:30Interclube - Desportivo Huila -:-
23:00Sagrada - Santa Rita -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
05:00Defensa y Justicia - Estudiantes L.P. -:- [ 2.88 | 3.10 | 2.63 ]05:00Tigre - Belgrano -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.80 ]
07:30Huracan - River Plate -:- [ 4.20 | 3.20 | 2.00 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
02:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:- [ 2.45 | 3.00 | 3.30 ]06:05Agropecuario - Quilmes -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.10 ]
00:05Arsenal Sarandi - Chacarita Juniors -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.10 ]
ARGENTINA: Torneo Federal
05:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
22:00Yupanqui - Puerto Nuevo -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
02:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-02:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
02:00Boca Juniors W - Platense W -:-22:00Social Atletico Television W - Newells Old Boys W -:-
ARMENIA: Premier League
19:00Alashkert - Ararat Yerevan -:-23:00Urartu - Van -:-
AUSTRALIA: A-League
14:30Melbourne City - Newcastle Jets -:- [ 1.53 | 4.75 | 5.25 ]16:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:- [ 2.20 | 3.75 | 3.10 ]
AUSTRALIA: NPL NSW
13:30Sutherland Sharks - APIA Leichhardt -:-14:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves -:-
16:00Hills Brumbies - Manly Utd -:-
16:00Marconi Stallions - Central Coast U21 -:-
16:00WS Wanderers U21 - St George Saints -:-
AUSTRALIA: NPL South Australian
12:30Campbelltown City - South Adelaide -:-12:30Modbury Jets - Adelaide Olympic -:-
12:30Para - Croydon -:-
14:30FK Beograd - Adelaide Comets -:-
AUSTRALIA: NPL Western Australia
15:00Armadale - Perth RedStar -:-15:00Balcatta - Perth Glory U21 -:-
15:00Olympic Kingsway - Fremantle City -:-
15:00Stirling Macedonia - Bayswater -:-
15:00Western Knights - Floreat Athena -:-
AUSTRALIA: A-League Women
11:00Wellington Phoenix W - WS Wanderers W -:-13:00Brisbane Roar W - Canberra W -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Relegation Group
02:30Austria Vienna - BW Linz -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.75 ]00:00A. Lustenau - Tirol -:- [ 2.90 | 3.60 | 2.30 ]
00:00Wolfsberger AC - Altach -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.00 ]
AUSTRIA: 2. Liga
01:10Leoben - Kapfenberg -:-01:10St. Polten - Amstetten -:-
03:30Ried - Grazer AK -:-
21:30Dornbirn - Horn -:-
21:30Lafnitz - Bregenz -:-
AUSTRIA: Regionalliga East
02:00Drassburg - Neusiedl -:-02:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
02:30Ardagger - Wiener Sport-Club -:-
02:30Kremser - SV Oberwart -:-
02:30Traiskirchen - SK Rapid (Am) -:-
22:00Donaufeld Wien - Favoritner -:-
23:00Austria Vienna (Am) - Mauerwerk -:-
23:00Wiener Viktoria - Leobendorf -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
02:00Bad Gleichenberg - ASK Voitsberg -:-02:00Gleisdorf - Wolfsberger AC (Am) -:-
02:00LASK (Am) - Vocklamarkt -:-
02:00SC Weiz - Allerheiligen -:-
02:00SPG Wels - Deutschlandsberger -:-
02:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
22:30Union Gurten - Weindorf St. Anna -:-
00:00Ried (Am) - Vorwarts Steyr -:-
AUSTRIA: Regionalliga West
01:00Motz/Silz - SC Imst -:-01:30Saalfelden - Wolfurt -:-
02:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
21:00Kufstein - RW Rankweil -:-
22:00Bischofshofen - A. Salzburg -:-
22:00Wals-Grunau - Hohenems -:-
23:00Dornbirner SV - Reichenau -:-
23:00Rothis - Altach U21 -:-
AUSTRIA: Burgenland
02:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-02:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
02:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
02:30Parndorf - Halbturn -:-
03:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
22:00Horitschon - Margarethen -:-
22:30Klingenbach - Kohfidisch -:-
AUSTRIA: Karnten
21:00Atus Ferlach - Treibach -:-22:00A. Klagenfurt (Am) - St. Jakob/Ros -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
02:30Ortmann - Schrems -:-02:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
02:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
03:00Wiener Neustadt - Korneuburg -:-
22:00Warth - Rohrbach -:-
22:30St. Peter in der Au - Retz -:-
23:00St. Polten (Am) - Waidhofen/Thaya -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
01:00Perg - Edelweiss -:-02:00Oedt - Leonfelden -:-
02:00Schallerbach - Micheldorf -:-
22:00Pregarten - Friedburg -:-
22:30ASK St.Valentin - Mondsee -:-
22:30Dietach - Bad Ischl -:-
22:30SPG Wels II - St. Martin im Muhlreis -:-
AUSTRIA: Salzburg
01:00Grodig - UFC Siezenheim -:-01:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
02:00Adnet - Golling -:-
02:00Burmoos - UFC Hallein -:-
02:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
02:00Puch - Union Henndorf -:-
02:30Kuchl - Strasswalchen -:-
21:00Thalgau - USK Anif -:-
AUSTRIA: Steiermark
02:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-02:00Lafnitz (Am) - Furstenfeld -:-
02:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
02:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
02:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
23:00Hartberg (Am) - SV Union Gnas -:-
AUSTRIA: Tirol
02:00Fugen - Vols -:-02:00Tirol (Am) - SC Kundl -:-
02:30Kitzbuhel - FC Volders -:-
20:15SK St. Johann - Innsbrucker AC -:-
23:00Ebbs - SV Worgl -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
18:00A. Lustenau (Am) - Horbranz -:-21:30Lauterach - Gofis -:-
22:00Admira Dornbirn - Andelsbuch -:-
22:00Brauerei Egg - Lochau -:-
22:00FC Hochst - Hard -:-
22:00Nenzing - FC Lustenau -:-
23:00Alberschwende - Rotenberg -:-
AUSTRIA: OFB Cup Women
20:00Altach/Vorderland W - Austria Vienna W -:-20:00St. Polten W - First Vienna W -:-
AZERBAIJAN: Premier League
23:00Kapaz - Qarabag -:-20:30Sabail - Turan -:-
23:00Sabah Baku - Zira -:-
BANGLADESH: Premier League
16:45Brothers U. - Bashundara Kings -:-17:15Rahmatgonj MFS - Abahani Limited -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
00:00Dynamo Brest - Smorgon -:-19:00Naftan - BATE -:-
21:00Vitebsk - Slavia Mozyr -:-
23:00Isloch - Shakhtyor Soligorsk -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
18:00Dyussh-Polesgu W - FC Gomel W -:-21:00Dynamo Brest W - Dnepr Mogilev W -:-
BELGIUM: Jupiler Pro League - Conference League Group
03:45Gent - St. Liege -:- [ 1.62 | 4.20 | 5.00 ]BELGIUM: Challenger Pro League
03:00Beerschot VA - Genk U23 -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]03:00Club Brugge KV U23 - Dender -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.53 ]
23:00Anderlecht U23 - Francs Borains -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.80 ]
BELGIUM: Pro League U21
03:00St. Truiden U21 - RFC Liege U21 -:-BELGIUM: Super League Women - Losers stage
03:30Femina Woluwe W - Waregem W -:-23:00Mechelen W - Charleroi W -:-
BELGIUM: Super League Women - Winners stage
03:30Genk W - RSC Anderlecht W -:-20:30Gent W - Leuven W -:-
23:15Club Brugge W - St. Liege W -:-
BELGIUM: 1st National Women
21:15Westerlo W - Mons W -:-22:00Genk II W - RFC Liege W -:-
22:00Gent II W - Club Brugge II W -:-
22:30Aalst W - Waregem II W -:-
00:00Chastre W - Moldavo W -:-
BENIN: Ligue 1 - Championship Group
23:00Bani Ganse - AS Sobemap -:-23:00Cavaliers - Ayema -:-
23:00JS Pobe - Takunnin -:-
23:00Requins - Dadje -:-
BENIN: Ligue 1 - Relegation Group
23:00Adjidja - ASVO -:-23:00Aziza - Avrankou Omnisport -:-
23:00Buffles du Borgou - Tonnerre -:-
23:00Hodio - Pantheres -:-
23:00Police - Djeffa -:-
23:00Real Sport - Dynamo Parakou -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
07:00PostponedSanta Cruz - The Strongest -:-BOSNIA AND HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
23:00Tuzla City - FK Sarajevo -:-03:00Zeljeznicar - Velez Mostar -:-
20:30Zvijezda 09 - Siroki Brijeg -:-
23:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
23:00Banovici - Jedinstvo Bihac -:-23:00Gorazde - Celik Zenica -:-
23:00Gornji Rahic - Kakanj -:-
23:00Gradacac - BFK Simm Bau -:-
23:00Gradina Srebrenik - Sloboda -:-
23:00Hadzici - Bratstvo Gracanica -:-
23:00Mladost DK - Tomislav -:-
23:00Stupcanica - TOSK Tesanj -:-
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
22:30Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik -:-22:30Nevesinje - Kozarska Dubica -:-
22:30Prijedor - Modrica -:-
22:30Romanija Pale - Kozara -:-
22:30Slavija - Mrkonjic Grad -:-
BOTSWANA: Premier League
22:00BDF XI - Sua Flamingoes -:-22:00Eleven Angels - Township Rollers -:-
22:00PostponedEleven Angels - Gaborone Utd -:-
22:00Morupule - Gaborone Utd -:-
22:00PostponedMorupule - VTM FC -:-
22:00PostponedNico United - BDF XI -:-
22:00PostponedPolice XI - Orapa United -:-
22:00Security Systems - VTM FC -:-
22:00PostponedSecurity Systems - Holy Ghost -:-
BRAZIL: Amazonense - Second stage - Play Offs
07:00Amazonas - Parintins -:-07:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRAZIL: Copa Rio U20
02:00Vasco U20 - Madureira U20 -:-BRAZIL: Baiano U20
19:00SSA U20 - Vitoria U20 -:-21:00Estrela De Marco U20 - Camacariense U20 -:-
BRAZIL: Catarinense U20
02:00Hercilio Luz U20 - Avai U20 -:-BRAZIL: Goiano U20
20:00Atletico GO U20 - Aparecidense U20 -:-BRAZIL: Paranaense U20 - First stage
02:00Operario PR U20 - Prudentopolis U20 -:-02:30Cianorte U20 - Arapongas U20 -:-
02:30Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-
02:30Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZIL: Brasileiro Women
03:00Ferroviaria W - Cruzeiro W -:-05:00Atletico-MG W - Flamengo W -:-
06:00Fluminense W - Sao Paulo W -:-
06:00Santos W - Bragantino W -:-
08:30Corinthians W - Internacional W -:-
BULGARIA: Parva liga
01:00Levski Sofia - Slavia Sofia -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]20:00Botev Vratsa - Hebar -:- [ 2.38 | 3.25 | 3.10 ]
22:30Lok. Plovdiv - Ludogorets -:- [ 7.50 | 4.20 | 1.45 ]
BULGARIA: Vtora liga
21:30Bdin Vidin - Dobrudzha -:-21:30Belasitsa - Septemvri Sofia -:-
21:30Marek - Maritsa Plovdiv -:-
21:30Spartak Varna - Dunav Ruse -:-
BULGARIA: Third League - South-East
21:00Asenovets - Yambol 1915 -:-21:00Dimitrovgrad - Nesebar -:-
21:00Gigant Saedinenie - Sozopol -:-
21:00Karnobat - Atletik Kuklen -:-
21:00Levski Karlovo - Spartak Plovdiv -:-
21:00Rozova Dolina - Botev Plovdiv II -:-
21:00Sekirovo Rakovski - Beroe II -:-
21:00Sliven - Haskovo -:-
21:00Zagorets - Rodopa Smolyan -:-
BULGARIA: Third League - South-West
21:00Bansko - Kyustendil -:-21:00Botev Ihtiman - Septemvri Simitli -:-
21:00Hebar 2 - Slivnishki Geroy -:-
21:00Oborishte - Balkan Botevgrad -:-
21:00Razlog - CSKA 1948 Sofia III -:-
21:00Rilski Sportist - Minyor Pernik -:-
21:00Vitosha Bistritsa - Vihren -:-
22:00Slavia Sofia 2 - Levski Sofia II -:-
BULGARIA: Third League - North-East
22:00Cherno More II - Riltzi -:-22:00Lokomotiv Ruse - Dorostol -:-
22:00Septemvri Tervel - Chernolomets -:-
22:00Svetkavitsa - Ustrem Donchevo -:-
BULGARIA: Third League - North-West
22:00Akademik Svishtov - Vihar Slavyanovo -:-22:00Boruna - Pavlikeni -:-
22:00Etar II - Juventus Malchika -:-
22:00Lok. Gorna - Drenovets -:-
22:00OFK Levski - Partizan Cerven Brjag -:-
CAMBODIA: CPL
16:45Kirivong Sok Sen Chey - Dangkor -:-19:00Boeung Ket - NagaWorld -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
22:45Emat - AS Farcha -:-22:45Stars J. Talents - Agri - Tchad -:-
22:45Tourbillon - Gazelle -:-
CHILE: Primera Division
07:30Cobresal - Palestino -:- [ 2.55 | 3.40 | 2.80 ]23:00Huachipato - U. Catolica -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.40 ]
CHILE: Primera B
05:00San Felipe - Limache -:-CHILE: Primera Division Women
21:30Everton W - Deportes Iquique W -:-22:00Antofagasta W - Coquimbo W -:-
22:00Palestino W - U. De Concepcion W -:-
22:00U. Espanola W - S. Morning W -:-
CHINA: Super League
15:30Wuhan Three Towns - Beijing Guoan -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.25 ]19:00Chengdu Rongcheng - Nantong Zhiyun -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.50 ]
19:35Qingdao West Coast - Qingdao Hainiu -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
20:00Shanghai Port - Henan Songshan Longmen -:- [ 1.36 | 5.00 | 8.50 ]
CHINA: Jia League
15:30Dalian Yingbo - Heilongjiang Ice City -:-15:30Shanghai Jiading Huilong - Yanbian Longding -:-
19:30Chongqing Tonglianglong - Jiangxi Lushan -:-
19:30Guangzhou FC - Yunnan Yukun -:-
CHINA: Yi League
15:30Ganzhou Ruishi - Guangxi Hengchen -:-15:30Hubei Istar - Langfang Glory City -:-
15:30Shandong Taishan B - Dalian Kuncheng -:-
15:30Xian Ronghai - Shaanxi Union -:-
19:30Guangxi Lanhang - Guangdong GZ-Power -:-
CHINA: Super League Women
15:00Hainan Qiongzhong W - Zhejiang W -:-15:00Wuhan Jiangda W - Henan Songshan Longmen W -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura
06:00Alianza - Deportes Tolima -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.40 ]08:30Junior - La Equidad -:- [ 1.67 | 3.75 | 5.50 ]
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
09:00Zeledon - AD Santos -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.50 ]CROATIA: HNL
01:00Slaven Belupo - Osijek -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.20 ]21:50Varazdin - Gorica -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.00 ]
00:00Rudes - Rijeka -:- [ 11.00 | 6.00 | 1.20 ]
CROATIA: Druga NL
01:00Karlovac - Hrvace -:-20:00Marsonia - Radnik Krizevci -:-
22:30Belisce - Trnje -:-
22:30Jadran Porec - Krk -:-
CROATIA: 1. HNL Women
20:00Zadar W - Medimurje Cakovec W -:-22:00Osijek W - ZNK Split W -:-
23:00Agram Zagreb W - Gorica W -:-
CYPRUS: Cyta Championship - Relegation Group
01:00Apollon - Zakakiou -:-01:00Doxa - Othellos Athienou -:-
CYPRUS: Division 2 - Championship Group
22:00ASIL Lysi - Omonia 29th May -:-22:00Ayia Napa - Ol. Nicosia -:-
22:00Paralimni - Omonia Aradippou -:-
22:00Peyia 2014 FC - Ypsonas -:-
CYPRUS: Division 2 - Relegation Group
22:00Chloraka - PAEEK -:-22:00ENAD - Xylotymbou -:-
22:00Ermis - Digenis Akritas -:-
CZECH REPUBLIC: FORTUNA:LIGA
22:00Bohemians - Jablonec -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]22:00Plzen - Liberec -:- [ 1.36 | 5.00 | 7.50 ]
22:00Sigma Olomouc - FK Pardubice -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.25 ]
CZECH REPUBLIC: FNL
01:00Brno - Sparta Prague B -:- [ 1.55 | 3.75 | 5.25 ]01:00Jihlava - Dukla Prague -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.20 ]
01:00Opava - Kromeriz -:- [ 1.60 | 3.75 | 5.00 ]
01:00Pribram - Vlasim -:- [ 1.91 | 3.40 | 3.60 ]
17:15Vyskov - Taborsko -:- [ 1.95 | 3.30 | 3.60 ]
17:30Prostejov - Chrudim -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.10 ]
CZECH REPUBLIC: CFL - Group A
23:30Domazlice - Plzen B -:-01:00Pisek - Dukla Prague B -:-
CZECH REPUBLIC: CFL - Group B
23:00Velvary - Teplice B -:-23:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
01:00Usti nad Labem - Chlumec nad Cidlinou -:-
17:30Prepere - FK Ceska Lipa -:-
23:30Zapy - Brozany -:-
CZECH REPUBLIC: MSFL
00:00SK Hranice - Bohunice -:-17:15Trinec - Slovacko B -:-
22:00Frydlant n. O. - Unicov -:-
CZECH REPUBLIC: Division A
23:30Klatovy - Petrin Plzen -:-17:15Aritma Prague - Domazlice B -:-
17:30FK Komarov - Jindrichuv Hradec -:-
23:30Doubravka - Horovice -:-
23:30Katovice - Sokolov -:-
23:30Rokycany - Pribram B -:-
23:30Sobeslav - Tachov -:-
CZECH REPUBLIC: Division B
23:30Nespeky - Hvezda Cheb -:-CZECH REPUBLIC: Division C
23:00Hlinsko - Turnov -:-17:15Letohrad - Vysoke Myto -:-
17:30Kosmonosy - Benesov -:-
17:30Slavia HK - Benatky n. Jiz. -:-
23:30Novy Bydzov - Chrudim B -:-
23:30Usti nad Orlici - Trutnov -:-
CZECH REPUBLIC: Division D
17:15Breclav - Humpolec -:-17:15Havlickuv Brod - Nove Mesto na Morave -:-
22:00Sperice - Stara Rise -:-
CZECH REPUBLIC: Division E
22:00Nove Sady - FK Kozlovice -:-22:00Sternberk - Bzenec -:-
CZECH REPUBLIC: Division F
17:15Opava B - Hlubina -:-22:00Jesenik - Krnov -:-
22:00Vitkovice - Bohumin -:-
CZECH REPUBLIC: Jihocesky KP
21:00FC Semice - Rudolfov -:-22:00Jankov - Protivin -:-
22:00Trhove Sviny - Milevsko -:-
22:00Tyn nad Vltavou - Drazice -:-
CZECH REPUBLIC: Jihomoravsky KP
17:30Pohorelice - Rousinov -:-CZECH REPUBLIC: Karlovarsky KP
17:30KV Dvory - Karlovy Vary B -:-21:30Marianske Lazne B - Touzim -:-
22:30Citice - Trstenice -:-
22:30Kralovske Porici - Hroznetin -:-
22:30Lomnice - Loko K. Vary -:-
22:30Union Nove Sedlo - Ostrov B -:-
22:30Vintirov - Chodov -:-
CZECH REPUBLIC: Kralovehradecky KP
23:30Dvur Kralove - Police nad Metuji -:-23:30Libcany - Solnice -:-
23:30Trebes - Jicin -:-
CZECH REPUBLIC: Liberecky KP
17:30Frydlant - Novy Bor -:-17:30Velke Hamry B - Sedmihorky -:-
22:00Hradek nad Nisou - Skalice u C.Lipy -:-
22:00Kostalov-Libstat - FC Pencin -:-
22:00Lomnice nad Popelkou - Chrastava -:-
22:00Straz p. Ralskem - Rapid Liberec -:-
22:00Visnova - Zelezny Brod -:-
CZECH REPUBLIC: Moravskoslezsky KP
22:30Dolni Benesov - Krasne Pole -:-22:30Hermanice - Vresina -:-
22:30Jakubcovice - Pusta Polom -:-
22:30Petrvald na Morave - Brusperk -:-
22:30Stonava - Moravan Oldrisov -:-
CZECH REPUBLIC: Olomoucky KP
17:30Litovel - Medlov -:-22:00Mohelnice - Konice -:-
22:00Postrelmov - Cechovice -:-
22:00Urcice - Rapotin -:-
CZECH REPUBLIC: Pardubicky KP
22:00Hermanuv Mestec - Ceska Trebova -:-22:00Horni Redice - Chocen -:-
22:00Tremosnice - Libisany -:-
CZECH REPUBLIC: Plzensky KP
19:30Kosutka Plzen - Nyrsko -:-22:00Myto - Vejprnice -:-
23:30Nepomuk - Sokol Radnice -:-
23:30Stribro - Chotikov -:-
CZECH REPUBLIC: Stredocesky KP
17:30SK Chlumec - Kutna Hora -:-23:30Velim - Milin -:-
CZECH REPUBLIC: Ustecky KP
17:30Cernovice - Kadan -:-CZECH REPUBLIC: Vysocina KP
22:30Chotebor - Zirovnice -:-22:30FS Trebic - Nova Ves -:-
22:30Kamenice nad Lipou - Ledec nad Sazavou -:-
22:30Zdar na Sazavou B - Okrisky -:-
CZECH REPUBLIC: Zlinsky KP
22:00Osvetimany - Borsice -:-22:00Slusovice - Bystrice pod Hostynem -:-
CZECH REPUBLIC: U19 League
17:00Ostrava U19 - Plzen U19 -:-18:00Frydek-Mistek U19 - Slovacko U19 -:-
20:00Slavia Prague U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
20:30Sparta Prague U19 - Karvina U19 -:-
CZECH REPUBLIC: 1. Liga Women
19:00Plzen W - Lok. Brno W -:-20:00Ostrava W - Liberec W -:-
21:00Slavia Prague W - FK Pardubice W -:-
CZECH REPUBLIC: 2. Liga Women
17:30Sparta Prague B W - FC Praha W -:-21:00Dukla Prague W - Prague Raptors W -:-
DENMARK: 1st Division - Promotion Group
23:30Aalborg - Sonderjyske -:- [ 2.30 | 3.60 | 2.90 ]DENMARK: Landspokal Cup
23:30Nordsjaelland - Aarhus -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.75 ]02:00Silkeborg - Fredericia -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.50 ]
DENMARK: Elitedivisionen Women - Championship Group
21:00Nordsjaelland W - Brondby W -:-22:00Fortuna Hjorring W - Aarhus W -:-
DENMARK: Elitedivisionen Women - Relegation
21:00Naestved W - Odense Q W -:-21:30Osterbro W - Thisted FC W -:-
DJIBOUTI: Division 1
02:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-04:00Port - CF GR/SIAF -:-
ECUADOR: Liga Pro - First stage
08:00Macara - Barcelona SC -:- [ 2.30 | 3.25 | 2.75 ]ENGLAND: Championship
23:00Cardiff - Sunderland -:- [ 2.50 | 3.00 | 3.00 ]23:00Huddersfield - Coventry -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
23:00Hull - Stoke -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.75 ]
23:00Norwich - Plymouth -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]
23:00Preston - Rotherham -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]
23:00QPR - Birmingham -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.75 ]
23:00Sheffield Wed - Swansea -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.88 ]
23:00Southampton - Middlesbrough -:- [ 1.55 | 4.75 | 5.25 ]
01:30Blackburn - Ipswich -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.91 ]
04:00Watford - Leeds -:- [ 6.50 | 4.33 | 1.50 ]
ENGLAND: League One
23:00Barnsley - Cambridge Utd -:- [ 1.44 | 4.75 | 7.50 ]23:00Derby - Blackpool -:- [ 1.83 | 3.50 | 4.50 ]
23:00Exeter - Charlton -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.50 ]
23:00Fleetwood - Cheltenham -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]
23:00Lincoln - Leyton Orient -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.80 ]
23:00Peterborough - Carlisle -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]
23:00Port Vale - Bristol Rovers -:- [ 2.38 | 3.50 | 2.80 ]
23:00Reading - Northampton -:- [ 1.70 | 4.00 | 5.00 ]
23:00Shrewsbury - Oxford Utd -:- [ 3.75 | 3.40 | 2.05 ]
23:00Stevenage - Bolton -:- [ 2.88 | 3.30 | 2.45 ]
23:00Wigan - Burton -:- [ 1.95 | 3.50 | 4.00 ]
23:00Wycombe - Portsmouth -:- [ 3.50 | 3.50 | 2.05 ]
ENGLAND: League Two
23:00Accrington - Morecambe -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.10 ]23:00AFC Wimbledon - Harrogate -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]
23:00Barrow - Grimsby -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.20 ]
23:00Bradford City - Tranmere -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.40 ]
23:00Colchester - Newport -:- [ 1.85 | 3.75 | 4.00 ]
23:00Crawley - Doncaster -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.25 ]
23:00Forest Green - Stockport County -:- [ 6.00 | 3.75 | 1.65 ]
23:00Gillingham - Crewe -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]
23:00MK Dons - Walsall -:- [ 1.91 | 3.75 | 3.75 ]
23:00Salford - Sutton -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.50 ]
23:00Swindon - Notts Co -:- [ 2.30 | 3.60 | 3.00 ]
23:00Wrexham - Mansfield -:- [ 2.50 | 3.75 | 2.63 ]
ENGLAND: National League
23:00Boreham Wood - Dag & Red -:- [ 2.75 | 3.40 | 2.40 ]23:00Dorking - Bromley -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.20 ]
23:00Ebbsfleet - Southend -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.25 ]
23:00Gateshead - Rochdale -:- [ 1.55 | 4.20 | 5.25 ]
23:00Hartlepool - FC Halifax -:- [ 2.45 | 3.50 | 2.75 ]
23:00Kidderminster - Altrincham -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.10 ]
23:00Maidenhead - Aldershot -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.73 ]
23:00Oldham - AFC Fylde -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.10 ]
23:00Oxford City - Wealdstone -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.83 ]
23:00Solihull Moors - Barnet -:- [ 3.75 | 3.60 | 1.95 ]
23:00Woking - Eastleigh -:- [ 1.65 | 3.80 | 5.00 ]
23:00York City - Chesterfield -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.30 ]
ENGLAND: National League North
23:00Alfreton - Rushall -:-23:00PostponedBanbury - Hereford -:-
23:00Blyth - Curzon Ashton -:-
23:00Boston Utd - Peterborough Sports -:-
23:00Buxton - Chester -:-
23:00Darlington - Chorley -:-
23:00Farsley - Southport -:-
23:00Scarborough - Warrington -:-
23:00Scunthorpe - King’s Lynn -:-
23:00South Shields - Spennymoor -:-
23:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ENGLAND: National League South
23:00Bath - Weymouth -:-23:00Chelmsford - Dartford -:-
23:00Eastbourne Boro - Maidstone -:-
23:00PostponedFarnborough - Chippenham -:-
23:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
23:00Havant & W - Worthing -:-
23:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
23:00St. Albans - Braintree -:-
23:00Welling - Dover -:-
23:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
23:00Yeovil - Torquay -:-
01:00Truro - Slough -:-
ENGLAND: NPL Premier Division
23:00Ashton Utd - Whitby -:-23:00Atherton - Basford -:-
23:00Bamber Bridge - Gainsborough -:-
23:00Guiseley - Lancaster -:-
23:00Ilkeston - Bradford PA -:-
23:00Macclesfield - FC United -:-
23:00Matlock - Marine -:-
23:00Morpeth - Warrington Rylands -:-
23:00Stafford - Workington -:-
23:00Worksop - Hyde -:-
ENGLAND: Southern League Central Division
23:00AFC Telford - Redditch -:-23:00Hitchin - Needham Market -:-
23:00Alvechurch - Mickleover -:-
23:00Coalville - Bromsgrove -:-
23:00Kettering - Barwell -:-
23:00Leamington - Halesowen -:-
23:00Leiston - Berkhamsted -:-
23:00Stamford - Royston -:-
23:00Stourbridge - Stratford -:-
23:00Sudbury - St. Ives -:-
ENGLAND: Southern League South Division
23:00Basingstoke - Gosport -:-23:00Chesham - Hayes & Yeading -:-
23:00Hungerford - Bracknell -:-
23:00Poole - AFC Totton -:-
23:00Hanwell Town - Didcot -:-
23:00Hendon - Beaconsfield Town -:-
23:00Sholing - Plymouth Parkway -:-
23:00Swindon S - Salisbury -:-
23:00Tiverton - Merthyr Town -:-
23:00Winchester - Dorchester -:-
ENGLAND: Isthmian League Premier Division
23:00Cray Wanderers - Chatham -:-23:00Folkestone - Lewes -:-
23:00Haringey - Hastings -:-
03:45Concord - Carshalton -:-
23:00Bognor Regis - Enfield Town -:-
23:00Cheshunt - Horsham FC -:-
23:00Dulwich Hamlet - Billericay -:-
23:00Hornchurch - Wingate & Finchley -:-
23:00Kingstonian - Hashtag -:-
23:00Potters Bar - Margate -:-
23:00Whitehawk - Canvey -:-
ENGLAND: Premier League Cup - Play Offs
21:00Leeds U21 - Chelsea U21 -:-ENGLAND: Premier League U18
19:00Arsenal U18 - Fulham U18 -:-20:00Leicester U18 - Reading U18 -:-
21:00West Brom U18 - Crystal Palace U18 -:-
ENGLAND: Women’s Super League
20:30Aston Villa W - Leicester W -:-20:30Liverpool W - Manchester City W -:-
ESTONIA: Meistriliiga
18:30Parnu JK Vaprus - Kalju -:-20:30Narva - Nomme Utd -:-
ESTONIA: Esiliiga
23:00Elva - Tallinna Kalev U21 -:-23:00Flora U21 - Levadia U21 -:-
23:00Paide Linnameeskond U21 - Tartu Welco -:-
23:00Tabasalu - Harju JK Laagri -:-
23:00Viimsi JK - FC Tallinn -:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
23:00Flora W - FC Ararat W -:-01:00Tammeka Tartu W - Polva Lootos W -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
21:00Madlenya - Ezulwini -:-21:00Mbabane Highlanders - Nsingizini Hotspurs -:-
21:00Mbabane Swallows - Moneni Pirates -:-
ETHIOPIA: Premier League
00:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-21:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Ketema -:-
00:00Ethiopian Insurance - Hawassa -:-
FAROE ISLANDS: 1. Deild
21:30Hoyvik - Klaksvik 2 -:-22:00Sandur - NSI Runavik 2 -:-
22:00Vikingur 2 - FC Suduroy -:-
23:00TB Tvoroyri - AB Argir -:-
FINLAND: Liiga Cup - Play Offs
21:00Inter Turku - KuPS -:-FRANCE: Ligue 1
04:00Lille - Lens -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.80 ]00:00Metz - Monaco -:- [ 5.25 | 4.20 | 1.62 ]
FRANCE: Ligue 2
22:00Valenciennes - St Etienne -:- [ 5.50 | 3.60 | 1.65 ]FRANCE: National
02:30Chateauroux - Martigues -:-02:30Cholet - Red Star -:-
02:30Dijon - Nimes -:-
02:30Le Mans - Epinal -:-
02:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANCE: Division 1 Women
04:00Paris FC W - Montpellier W -:-20:00Guingamp W - St Etienne W -:-
21:30Fleury 91 W - Lille W -:-
21:30Reims W - Bordeaux W -:-
GABON: Championnat D1
22:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-22:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
22:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
23:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-00:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
01:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
23:00Dinamo Tbilisi - Samtredia -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
23:00Loco. Tbilisi - Shturmi -:-GERMANY: 2. Bundesliga
20:00Braunschweig - Elversberg -:- [ 2.30 | 3.75 | 2.88 ]20:00Holstein Kiel - Hansa Rostock -:- [ 1.57 | 4.50 | 5.25 ]
20:00Kaiserslautern - Dusseldorf -:- [ 2.88 | 3.75 | 2.38 ]
GERMANY: 3. Liga
21:00Dortmund II - Mannheim -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.25 ]21:00Preussen Munster - SG Dynamo Dresden -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.15 ]
21:00Regensburg - Hallescher -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]
21:00Ulm - Aue -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]
21:00Unterhaching - Ingolstadt -:- [ 2.75 | 3.60 | 2.38 ]
23:30Freiburg II - Munich 1860 -:- [ 3.60 | 3.30 | 2.05 ]
GERMANY: Regionalliga North
23:00VfB Oldenburg - TSV Havelse -:-GERMANY: Regionalliga Nordost
20:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-20:00Hansa Rostock II - Jena -:-
GERMANY: Regionalliga West
21:00Alemannia Aachen - Fortuna Koln -:-21:00Dusseldorf II - Ahlen -:-
21:00FC Gutersloh - Bocholt -:-
21:00Lippstadt - Wuppertal -:-
21:00SSVg Velbert - B. Monchengladbach II -:-
21:00Wiedenbruck - Schalke II -:-
GERMANY: Regionalliga Sudwest
21:00Bahlinger - Kassel -:-21:00Eintracht Frankfurt II - Aalen -:-
21:00Freiberg - Balingen -:-
21:00Hoffenheim II - Stutt. Kickers -:-
21:00Schott Mainz - Mainz II -:-
21:00Stuttgart II - Offenbach -:-
GERMANY: Regionalliga Bayern
21:00Augsburg II - Illertissen -:-21:00Bayreuth - Buchbach -:-
21:00Memmingen - Aubstadt -:-
21:00Nurnberg II - Furth II -:-
21:00Schalding - Aschaffenburg -:-
21:00Turkgucu Munchen - Burghausen -:-
21:00Vilzing - Ansbach -:-
21:00Wurzburger Kickers - Bamberg -:-
GERMANY: Oberliga NOFV- Sud
20:30Grimma - Auerbach -:-21:00Halle - Halberstadt -:-
GERMANY: Oberliga Schleswig-Holstein
20:30Preussen Reinfeld - SC Weiche-08 II -:-21:00Dornbreite Lubeck - Hohenwestedt -:-
21:00Flensburg - Todesfelde -:-
21:00Heider SV - VfR Neumunster -:-
21:00Nordmark Satrup - Oldenburger -:-
GERMANY: Oberliga Hamburg
20:00Dassendorf - Alsterbruder -:-GERMANY: Oberliga Bremen
20:00Vatan Bremen - Oberneuland -:-GERMANY: Oberliga Niedersachsen
22:00Ramlingen-Ehlershausen - VfL Oldenburg -:-23:00Arminia Hannover - Heeslinger -:-
23:00Bornreihe - Rotenburger -:-
GERMANY: Oberliga Westfalen
22:00SG Wattenscheid - Preussen Munster 2 -:-GERMANY: Oberliga Hessen
21:00Hanau - Hanauer SC -:-21:00VfB Marburg - SV Steinbach -:-
22:00Hunfelder - Friedberg -:-
GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:00Gonsenheim - Kaiserslautern II -:-21:00Eintracht Trier - Cosmos Koblenz -:-
21:00Pirmasens - Engers -:-
21:30Bitburg - Pfeddersheim -:-
22:30Auersmacher - Mechtersheim -:-
22:30Dudenhofen - Waldalgesheim -:-
22:30Karbach - RW Koblenz -:-
GERMANY: Oberliga Bayern Nord
21:00Bayern Hof - Cham -:-21:00Feucht - Ingolstadt II -:-
22:00Ammerthal - Eichstatt -:-
22:00Fortuna Regensburg - Kornburg -:-
22:00Wurzburger FV - Hankofen-Hailing -:-
23:00Abtswind - ATSV -:-
23:00Coburg - Neumarkt -:-
00:00Eltersdorf - Gebenbach -:-
GERMANY: Oberliga Bayern Süd
21:00Dachau - Kirchanschoring -:-21:00Kottern-St. Mang - Deisenhofen -:-
21:00Landsberg - Erlbach -:-
21:00Turkspor Augsburg - Rain/Lech -:-
22:00Gundelfingen - Sonthofen -:-
22:00Pipinsried - Garching -:-
22:30Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-
GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg
21:00Backnang - FC Holzhausen -:-21:00Goppinger - Normannia Gmund -:-
21:00Pforzheim - Denzlingen -:-
22:00Essingen - Offenburger -:-
22:00Hollenbach - Grossaspach -:-
22:00Oberachern - Bietigheim-Bissingen -:-
22:00Reutlingen - VfR Mannheim -:-
22:30Villingen - Ravensburg -:-
GERMANY: 2. Bundesliga Women
18:00Hamburger SV W - Hoffenheim II W -:- [ 1.25 | 6.00 | 7.00 ]GERMANY: DFB Pokal Women
20:00Wolfsburg W - SGS Essen W -:-GHANA: Ghanaian Cup
23:00Nsoatreman - Karela -:-GIBRALTAR: National League
23:30Mons Calpe - College 1975 FC -:-GREECE: Super League - Relegation Group
21:00Panserraikos - Asteras Tripolis -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.60 ]23:30Volos - Kifisia -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]
GREECE: Super League 2 - Promotion Group
20:00AEK Athens FC B - AEL Larissa -:-22:00Levadiakos - Niki Volos -:-
GREECE: Super League 2 - Relegation Group
20:00Iraklis 1908 - Kozani FC -:-22:00Giouchtas - PAE Egaleo -:-
22:00Karditsa - Kampaniakos -:-
22:00Olympiacos Piraeus B - Panachaiki -:-
22:00Panathinaikos B - Diagoras -:-
22:00PAOK B - Aiolikos -:-
GREECE: Gamma Ethniki - Group 3
22:00Marko - Pyliou -:-22:00Mesolongi AE - Panargiakos -:-
GREECE: Division A Women
19:45Elpides Karditsas W - Volos 2004 W -:-GUINEA: Ligue 1
00:00Ashanti GB - Renaissance -:-00:00Horoya - Sangaredi -:-
00:00Loubha - Gangan -:-
00:00Wakriya - Flamme Olympique -:-
HONG KONG: Premier League
15:00HK U23 - Sham Shui Po -:-18:00Resources Capital - Kitchee -:-
HUNGARY: OTP Bank Liga
03:00Puskas Academy - Fehervar FC -:- [ 1.73 | 3.60 | 4.33 ]21:30Kisvarda - Debrecen -:- [ 2.88 | 3.30 | 2.15 ]
00:00MTK Budapest - Kecskemeti TE -:- [ 2.20 | 3.25 | 2.80 ]
HUNGARY: Merkantil Bank Liga
23:00Mosonmagyarovari TE - Nyiregyhaza -:-HUNGARY: NB III - Northeast
22:00Karcagi - Debrecen II -:-HUNGARY: NB III - Northwest
21:00Komaromi VSE - Zalaegerszegi II -:-23:00VLS Veszprem - Puskas Academy II -:-
HUNGARY: NB III - Southwest
20:00Paks II - Erdi -:-HUNGARY: NB I Women
21:00Ferencvaros W - Fehervar FC W -:-21:00Puskas Academy W - Haladas W -:-
21:00Szekszardi W - Astra Hungary W -:-
22:00DVTK W - MTK Hungaria W -:-
22:00Gyor W - Szent Mihaly W -:-
23:00Soroksar W - Budaorsi SC W -:-
INDIA: I-League 2
17:30Dempo - Maharashtra Oranje -:-18:30Sudeva Delhi - SC Goa -:-
INDONESIA: Liga 1
21:30Bali United - Persija Jakarta -:-21:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-
IRELAND: Premier Division
03:45Derry City - Galway -:- [ 1.70 | 3.40 | 5.25 ]03:45Drogheda - St. Patricks -:- [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
03:45Shamrock Rovers - Bohemians -:- [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]
03:45Shelbourne - Dundalk -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.75 ]
03:45Waterford - Sligo Rovers -:- [ 2.63 | 3.10 | 2.70 ]
IRELAND: Division 1
03:45Bray - Cobh Ramblers -:-03:45Cork City - Athlone -:-
03:45Kerry - Wexford -:-
03:45Longford - UC Dublin -:-
03:45Treaty United - Finn Harps -:-
IRELAND: National League Women
23:00Bohemians WFC W - Cork City W -:-00:00Shamrock Rovers W - Treaty Utd W -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group
21:00H. Beer Sheva - Hapoel Haifa -:- [ 1.67 | 3.50 | 4.50 ]ISRAEL: Ligat ha'Al - Relegation Group
22:00Hapoel Hadera - Hapoel Petah Tikva -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.70 ]00:30Maccabi Petah Tikva - SC Ashdod -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.10 ]
ITALY: Serie C - Group A
21:00AlbinoLeffe - Trento -:-23:15Arzignano - Triestina -:-
23:15Novara - Lumezzane -:-
ITALY: Serie C - Group B
21:00Arezzo - Juventus U23 -:-21:00Olbia - Sestri Levante -:-
23:15Ancona - Spal -:-
23:15Cesena - Pescara -:-
23:15Entella - Pontedera -:-
ITALY: Serie C - Group C
21:00Casertana - Taranto -:-21:00Monopoli - Sorrento -:-
21:00Monterosi - Benevento -:-
23:15Juve Stabia - ACR Messina -:-
ITALY: Serie D - Group C
21:30Dolomiti Bellunesi - Treviso -:-ITALY: Primavera 1
17:45Inter U19 - Lecce U19 -:-20:00Empoli U19 - Torino U19 -:-
20:00Sassuolo U19 - Cagliari U19 -:-
22:00Fiorentina U19 - Atalanta U19 -:-
22:00Frosinone U19 - Bologna U19 -:-
ITALY: Primavera 2
18:00Crotone U19 - Benevento U19 -:-18:00Perugia U19 - Entella U19 -:-
18:00Pescara U19 - Cesena U19 -:-
18:45Alessandria U19 - Reggiana U19 -:-
20:30Palermo U19 - Napoli U19 -:-
21:30Ascoli U19 - Ternana U19 -:-
21:30FeralpiSalo U19 - Sudtirol U19 -:-
21:30Padova U19 - Venezia U19 -:-
21:30Parma U19 - Cremonese U19 -:-
21:30Renate U19 - Como U19 -:-
21:30Spezia U19 - Pisa U19 -:-
22:00Bari U19 - Cosenza U19 -:-
ITALY: Serie A Women - Championship Group
01:30Inter W - AS Roma W -:-22:00Juventus W - Fiorentina W -:-
ITALY: Serie A Women - Relegation Group
19:30Napoli W - Sampdoria W -:-ITALY: Serie B Women
19:00San Marino Academy W - Genoa W -:-19:30Verona W - Ternana W -:-
21:30Freedom W - Brescia W -:-
21:30Parma W - Arezzo W -:-
21:30Pavia W - Bologna W -:-
21:30RES Roma W - Ravenna W -:-
21:30Tavagnacco W - Chievo Verona W -:-
IVORY COAST: Ligue 1
23:30Lys Sassandra - Stella Adjame -:-23:30Racing d'Abidjan - Zoman -:-
23:30SO Armee - Stade d'Abidjan -:-
23:30Sporting Gagnoa - SOL -:-
JAPAN: J1 League
12:00Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]13:00Albirex Niigata - Kashiwa Reysol -:- [ 2.50 | 3.20 | 3.00 ]
13:00Vissel Kobe - Hokkaido Consadole Sapporo -:- [ 1.62 | 4.20 | 5.00 ]
14:00Kashima Antlers - Iwata -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.50 ]
14:00Kawasaki Frontale - FC Tokyo -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.20 ]
14:00Machida - Sagan Tosu -:- [ 1.73 | 3.75 | 5.00 ]
14:00Urawa Reds - Avispa Fukuoka -:- [ 1.95 | 3.20 | 4.50 ]
15:00Cerezo Osaka - Shonan Bellmare -:- [ 2.00 | 3.40 | 4.00 ]
15:00Nagoya Grampus - Yokohama F. Marinos -:- [ 3.20 | 3.50 | 2.25 ]
JAPAN: J2 League
12:00Kofu - Renofa Yamaguchi -:- [ 1.73 | 3.60 | 5.00 ]13:00Blaublitz - Iwaki -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.10 ]
13:00Mito - Kagoshima Utd -:- [ 2.38 | 3.20 | 3.20 ]
13:00Montedio Yamagata - Shimizu S-Pulse -:- [ 4.50 | 3.60 | 1.83 ]
13:00Oita Trinita - Okayama -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.30 ]
13:00Tokushima - Kusatsu -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.30 ]
13:00Yokohama FC - Vegalta Sendai -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.75 ]
14:00Kumamoto - Chiba -:- [ 3.75 | 3.40 | 2.05 ]
15:00Ehime - Fujieda MYFC -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.90 ]
17:00Tochigi SC - V-Varen Nagasaki -:- [ 4.20 | 3.10 | 2.05 ]
JAPAN: J3 League
12:00Osaka - Imabari -:-12:00Sagamihara - Kamatamare -:-
13:00Nagano - Azul Claro Numazu -:-
15:00Ryukyu - Toyama -:-
JAPAN: WE League Women
14:00Beleza W - Mynavi Sendai W -:-16:30Nojima Stella W - Albirex Niigata W -:-
JAPAN: Nadeshiko League Women
12:00Ehime W - FC Takatsuki Speranza W -:-12:00Harima Albion W - Orca Kamogawa W -:-
12:00Shizuoka Bonita W - NGU Nagoya W -:-
JORDAN: Premier League
03:30Al Salt - Sahab -:-KAZAKHSTAN: Premier League
17:00Shakhter Karagandy - Turan -:-19:30Atyrau - Zhetysu Taldykorgan -:-
KENYA: Super League
18:00Luanda Villa - Naivas FC -:-20:00Dimba Patriots - Vihiga -:-
20:00Kisumu All-Stars - Nairobi United -:-
21:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-
KENYA: FKF Cup
17:00Bidco United - KCB -:-17:00Bungoma Superstars - Sofapaka -:-
20:00Kakamega Homeboyz - Tusker -:-
20:00Police FC - Mombasa Stars -:-
KOSOVO: Superliga
20:00Malisheva - Drita -:-20:00Prishtina - FC Ballkani -:-
KUWAIT: Premier League - Championship Group
02:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-KYRGYZSTAN: Premier Liga
17:30Talant - Dordoi Bishkek -:-21:30Ilbirs - Alga -:-
LATVIA: Virsliga
20:00FK Liepaja - RFS -:-22:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-
LATVIA: 1. Liga Women
23:00Metta/LU W - Auda W -:-00:00SFK Riga W - FK Liepaja W -:-
LEBANON: Premier League - Losers stage
20:15Al Ghazieh - Al Hikma -:-21:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
LESOTHO: Premier League
21:00Bantu - Lifofane -:-21:00LCS - Linare -:-
21:00Matlama - LMPS -:-
LIBERIA: LFA First Division
00:00Cece United - LPRC Oiler -:-00:00Freeport - Nimba Kwado -:-
LITHUANIA: A Lyga
01:00Banga - Dziugas Telsiai -:-21:00Hegelmann - FK Panevezys -:-
23:00Siauliai FA - Transinvest -:-
LITHUANIA: I Lyga
00:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-00:00Kauno Zalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
00:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
19:00Garliava - Tauras Taurage -:-
21:00Atmosfera - Riteriai -:-
21:00BFA Vilnius - Babrungas -:-
21:00Ekranas - FK Minija -:-
LUXEMBOURG: BGL Ligue
23:00Jeunesse Esch - Differdange -:-23:00Schifflange - Kaerjeng -:-
23:30Victoria Rosport - Fola -:-
MACAO: Elite League
15:00Cheng Fung - Monte Carlo -:-17:00Benfica - Chao Pak Kei -:-
MALTA: FA Trophy
21:00Gzira - Mgarr -:-21:00Marsaxlokk - Floriana -:-
22:00Birkirkara - Hamrun -:-
23:30Mosta - Sliema -:-
MAURITANIA: Ligue 1
06:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-08:30ASAC Concorde - Chemal -:-
MEXICO: Liga MX - Clausura
09:00Puebla - U.A.N.L.- Tigres -:- [ 4.00 | 4.00 | 1.85 ]10:00Club America - Atl. San Luis -:- [ 1.44 | 5.25 | 6.50 ]
11:00Mazatlan FC - Club Tijuana -:- [ 2.30 | 3.75 | 3.00 ]
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
08:00Celaya - Tlaxcala -:-MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-08:00Tecos FC - Cimarrones de Sonora 2 -:-
08:45Orgullo Reynosa - Coras -:-
10:00Chihuahua - Apodaca -:-
MEXICO: Liga Premier Serie B
02:00Dongu - Caja Oblatos -:-07:00Poza Rica - Ayense -:-
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
23:00Club America U23 - Atl. San Luis U23 -:-00:00Mazatlan FC U23 - Club Tijuana U23 -:-
23:00U.N.A.M.- Pumas U23 - Cruz Azul U23 -:-
23:30Pachuca U23 - Toluca U23 -:-
MEXICO: Liga MX Women - Clausura
05:45Cruz Azul W - Club America W -:-07:00Queretaro W - Necaxa W -:-
09:06Club Leon W - Mazatlan FC W -:-
MOLDOVA: Super Liga - Championship Group
23:00Zimbru Chisinau - Balti -:-MOLDOVA: Super Liga - Relegation Group
21:00Drochia - Bardar -:-21:00Univer-Oguzsport - Floresti -:-
MONGOLIA: Premier League
17:15Brera Ilch - FC Ulaanbaatar -:-20:15Falcons - Tuv Azarganuud -:-
MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga
22:00Arsenal Tivat - Decic -:-22:00Jedinstvo - Mladost DG -:-
22:00Jezero - Mornar Bar -:-
22:00Sutjeska - Rudar -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
22:00Bokelj - FK Podgorica -:-22:00Igalo - Lovcen -:-
22:00Iskra - Grbalj -:-
22:00Kom Podgorica - Internacional -:-
MOROCCO: Coupe du Trone
06:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-06:00Olympique Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
NETHERLANDS: Eredivisie
23:30Nijmegen - PSV -:- [ 6.00 | 5.00 | 1.44 ]NETHERLANDS: Eerste Divisie
03:00De Graafschap - Jong AZ -:- [ 1.67 | 4.20 | 4.75 ]03:00Den Bosch - Dordrecht -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.85 ]
03:00Den Haag - Groningen -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.38 ]
03:00Eindhoven FC - Cambuur -:- [ 2.63 | 3.60 | 2.55 ]
03:00FC Emmen - Jong Ajax -:- [ 1.50 | 5.00 | 5.25 ]
03:00Helmond - Willem II -:- [ 4.50 | 3.75 | 1.80 ]
03:00NAC Breda - Maastricht -:- [ 1.44 | 5.25 | 5.75 ]
03:00Telstar - Jong Utrecht -:- [ 1.73 | 3.80 | 5.00 ]
03:00Venlo - Oss -:- [ 1.67 | 4.00 | 5.25 ]
NETHERLANDS: Tweede Divisie
21:30ACV Assen - ADO 20 Heemskerk -:-21:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
21:30Hardenberg - GVVV -:-
21:30Lisse - Quick Boys -:-
21:30Noordwijk - Kozakken Boys -:-
22:00AFC - Rijnsburgse Boys -:-
22:30HFC - Jong Sparta Rotterdam -:-
22:30Katwijk - Scheveningen -:-
NETHERLANDS: Derde Divisie
02:00Kloetinge - Hoek -:-21:00AWC - TOGB -:-
21:00Blauw Geel - Rosmalen -:-
21:00HV & CV Quick - GVV Unitas -:-
21:30Barendrecht - Gemert -:-
21:30Eemdijk - HSC '21 -:-
21:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
21:30Staphorst - VVSB -:-
21:30SteDoCo - Baronie -:-
21:30VV DOVO - Kampong -:-
22:00IJsselmeervogels - DVS '33 Ermelo -:-
22:00ODIN '59 - Genemuiden -:-
22:00Sparta Nijkerk - RKAV Volendam -:-
22:00Sportlust - Groene Ster -:-
22:00Urk - Hoogeveen -:-
22:30DEM - USV Hercules -:-
NETHERLANDS: Divisie 1 U21 - Spring Season
21:30Zwolle U21 - Cambuur U21 -:-NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Spring Season
22:00Willem II U18 - Groningen U18 -:-NETHERLANDS: Eredivisie Women
21:00Feyenoord W - Telstar W -:-21:00Twente W - Den Haag W -:-
23:30PEC Zwolle W - Excelsior W -:-
23:30Sittard W - Utrecht W -:-
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship
23:00Knockbreda - H&W Welders -:-NORTHERN IRELAND: Irish Cup
03:45Glentoran - Linfield -:-NORTH MACEDONIA: 1. MFL
22:00Shkupi - Vardar -:-22:00Tikves - Sileks -:-
NORTH MACEDONIA: 2. MFL
22:00Arsimi - FK Skopje -:-22:00Bashkimi - Detonit Plackovica -:-
22:00Besa 1976 - Karaorman -:-
22:00Ohrid - Belasica -:-
22:00Osogovo - Novaci -:-
22:00Pelister - Vardar Negotino -:-
22:00Pobeda - Sasa -:-
22:00Teteks - Kozuf Gevgelija -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
08:00Cusco - Union Comercio -:- [ 1.30 | 4.75 | 12.00 ]PERU: Liga Women
23:30UNSAAC W - Dep. Municipal W -:-23:30U. de Deportes W - Defensores W -:-
POLAND: Ekstraklasa
19:30Rakow - Ruch Chorzow -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]22:00Jagiellonia - LKS Lodz -:- [ 1.40 | 5.00 | 7.00 ]
00:30Piast Gliwice - Slask Wroclaw -:- [ 2.10 | 3.10 | 4.00 ]
POLAND: Division 1
19:40R. Rzeszow - Leczna -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.63 ]22:00Legnica - Arka Gdynia -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.15 ]
00:30Chrobry Glogow - Wisla -:- [ 5.25 | 4.00 | 1.53 ]
POLAND: Division 2
19:00Stezyca - Skra -:-19:00Stomil Olsztyn - Hutnik Krakow -:-
20:00Zaglebie II - Ol. Grudziadz -:-
21:30Chojniczanka - KKS Kalisz -:-
22:00Pogon Siedlce - Lech Poznan II -:-
00:00LKS Lodz II - Polonia Bytom -:-
POLAND: III Liga - Group I
02:26Bron Radom - T. Mazowiecki -:-19:00Legia II - Mlawa -:-
19:00Zambrow - Swit Mazowiecki -:-
20:00Legionowo - Grodzisk M. -:-
21:00Warta Sieradz - Sulejowek -:-
21:00Wikielec - LKS Lomza -:-
22:00GKS Belchatow - Pilica Bialobrzegi -:-
22:00Pelikan - Concordia Elblag -:-
POLAND: III Liga - Group II
19:00Cartusia Kartuzy - Zawisza -:-19:00Nowe Skalmierzyce - Kleczew -:-
20:00Swinoujscie - Sroda -:-
21:00Starogard Gdanski - Stolem Gniewino -:-
22:00Elana Torun - Gedania Gdansk -:-
POLAND: III Liga - Group III
23:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory -:-19:00Bytom Odrzanski - Polkowice -:-
19:00Carina Gubin - Stilon Gorzow -:-
20:00Bielsko-Biala - Jelenia Gora -:-
20:00Goczalkowice Zdroj - Slask Wroclaw II -:-
20:00Unia Turza Slaska - Rakow II -:-
22:00Starowice Dolne - Pawlowice -:-
POLAND: III Liga - Group IV
19:00Karpaty Krosno - Star Starachowice -:-19:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow -:-
19:00Wislanie Jaskowice - Czarni Polaniec -:-
20:00Avia Swidnik - Podhale Nowy Targ -:-
20:00Biala Podlaska - Wisloka Debica -:-
20:00Chelmianka Chelm - Swidniczanka Swidnik -:-
20:00Garbarnia - Siarka Tarnobrzeg -:-
20:30Wiazownica - KS Wieczysta Krakow -:-
POLAND: Central Youth League
18:00Odra Opole U19 - Korona Kielce U19 -:-19:00Widzew Lodz U19 - Gornik Zabrze U19 -:-
PORTUGAL: Liga Portugal
23:30Gil Vicente - Famalicao -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.20 ]02:00Benfica - Chaves -:- [ 1.10 | 10.00 | 23.00 ]
04:30Estrela - Sporting CP -:- [ 13.00 | 7.00 | 1.20 ]
23:30Arouca - SC Farense -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.75 ]
23:30Vitoria Guimaraes - Moreirense -:- [ 1.91 | 3.40 | 4.20 ]
PORTUGAL: Liga Portugal 2
23:30Tondela - Vilaverdense -:- [ 1.67 | 3.80 | 4.75 ]19:00Leiria - Nacional -:- [ 2.60 | 3.60 | 2.45 ]
22:00Maritimo - Leixoes -:- [ 1.70 | 3.50 | 5.25 ]
23:30AVS - Santa Clara -:- [ 2.75 | 3.10 | 2.70 ]
23:30FC Porto B - Penafiel -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.20 ]
PORTUGAL: Liga 3 - Promotion Group
23:00Varzim - Academica -:-PORTUGAL: Liga 3 - Relegation Group
23:001º Dezembro - Oliveira Hospital -:-23:00Amora - Pero Pinheiro -:-
23:00Anadia - Trofense -:-
23:00Sanjoanense - AD Fafe -:-
23:00SC Vianense - Canelas 2010 -:-
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group A
23:00CDC Montalegre - AD Limianos -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group B
19:00Beira Mar - Vila Mea -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C
23:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-19:00Marinhense - Fontinhas -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship Group
19:00Braga U19 - FC Porto U19 -:-00:00Benfica U19 - Academico Viseu U19 -:-
00:00Famalicao U19 - Sporting CP U19 -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Relegation Group
00:00Academica U19 - Torreense U19 -:-00:00Beira Mar U19 - Alverca U19 -:-
00:00Belenenses U19 - Estoril U19 -:-
00:00Gil Vicente U19 - Chaves U19 -:-
00:00Rio Ave U19 - Boavista U19 -:-
00:00Vizela U19 - Lusitania FC U19 -:-
QATAR: QSL
02:30Shamal - Al Ahli Doha -:-02:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
01:00Juk - Nathalys -:-22:00JS Talangai - Vegas -:-
ROMANIA: Liga 1 - Championship Group
02:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]ROMANIA: Liga 1 - Relegation Group
23:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:- [ 2.90 | 3.10 | 2.55 ]21:45FC Botosani - Poli Iasi -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.00 ]
00:00U. Cluj - UTA Arad -:- [ 1.95 | 3.40 | 4.00 ]
ROMANIA: Liga 2 - Championship Group
17:00Unirea Slobozia - Mioveni -:-ROMANIA: Liga 2 - Relegation Group
17:00Alexandria - CSC Dumbravita -:-17:00Ceahlaul - Metaloglobus Bucharest -:-
17:00Concordia - Progresul Spartac -:-
17:00CSM Resita - Unirea Dej -:-
17:00Tunari - Chindia Targoviste -:-
17:00Viitorul Tg. Jiu - Steaua Bucuresti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Promotion Group
21:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-21:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
21:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-21:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
21:00Braila - Viitorul Ianca -:-21:00Hamangia Baia - Vointa Limpezis -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
21:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
21:00Axiopolis Cernavoda - Inainte Modelu -:-21:00Gloria Baneasa - Progresul Fundulea -:-
21:00Recolta Gh. Doja - Voluntari 2 -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
21:00CSO Plopeni - Muscel -:-21:00Moreni - Tricolorul Breaza -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
21:00Campulung - Kids Tampa Brasov -:-21:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
21:00Targu Secuiesc - Tarlungeni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Promotion Group
23:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
21:00Horezu - Calimanesti -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
21:00CSO Filiasi - Viitorul Simian -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
21:00Lupac - Jiul Petrosani -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
21:00FC Bihor - Phoenix Buzias -:-21:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
21:00Progresul Pecica - Ineu -:-21:00Soimii Lipova - Socodor -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
21:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
21:00Unirea Alba-Iulia - Viitorul Cluj -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Promotion Group
21:00CSM Satu Mare - Santandrei -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
21:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-ROMANIA: Liga 1 Women - Championship Group
18:00Csikszereda M. Ciuc W - Politehnica Timisoara W -:-20:00Farul Constanta W - Ol. Cluj W -:-
ROMANIA: Liga 1 Women - Relegation Group
17:00Targu Mures W - Gloria 2018 Bistrita W -:-RUSSIA: Premier League
00:30Dynamo Moscow - FK Rostov -:-19:00Krylya Sovetov - Zenit -:-
21:30Sochi - CSKA Moscow -:-
22:30Baltika - Pari NN -:-
00:00Spartak Moscow - Ural -:-
RUSSIA: FNL
13:00Yenisey - Khimki -:-19:00SKA Khabarovsk - Saratov -:-
21:00Arsenal Tula - Tyumen -:-
21:00Shinnik Yaroslavl - Leningradets -:-
21:00Torpedo Moscow - Kamaz -:-
00:30Rodina Moscow - Volgar-Astrakhan -:-
RUSSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
17:00Ufa - Veles Moscow -:-18:00FK Novosibirsk - Murom -:-
20:00R. Volgograd - Lipetsk -:-
21:00Krasnodar 2 - Rodina Moscow 2 -:-
22:00FK Chayka - Chelyabinsk -:-
RUSSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
19:00Omsk - Miass -:-19:30S. Kostroma - Ulyanovsk -:-
20:00Khimik - Tekstilshtik -:-
20:00Kursk - D. Bryansk -:-
21:00Mashuk - Kaluga -:-
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
19:00Astrakhan - Nart Cherkessk -:-19:00Biolog - FK Pobeda -:-
19:00Spartak Nalchik - Dynamo Stavropol -:-
20:00Alania 2 - Forte Taganrog -:-
21:00Maykop - FK Rostov 2 -:-
RUSSIA: Youth League
00:00Baltika U19 - Krasnodar U19 -:-RUSSIA: Supreme Division Women
16:00Zvezda 2005 W - Chertanovo M. W -:-16:45FK Yenisey W - CSKA Moscow W -:-
18:00Lokomotiv Moscow W - Krasnodar W -:-
RWANDA: Premier League
18:30Gorilla - Police -:-21:00Kiyovu - Musanze -:-
21:00Mukura Victory Sports - Rayon Sport -:-
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
03:00Al Akhdoud - Al Raed -:- [ 2.38 | 3.20 | 2.75 ]03:00Al Ettifaq - Al Ahli SC -:- [ 2.80 | 3.25 | 2.38 ]
03:00Al Ittihad - Al Feiha -:- [ 1.36 | 5.00 | 7.00 ]
03:00Al Taawon - Al Hazem -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.33 ]
03:00Damac - Al Khaleej -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.40 ]
SAUDI ARABIA: Division 1
02:30Al Adalah - Al Taraji -:-02:45Al-Faisaly - Al Kholood -:-
02:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
03:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
03:00Al Jabalain - Ohod -:-
SCOTLAND: Premiership
23:00Aberdeen - Ross County -:- [ 1.73 | 3.75 | 4.75 ]23:00Hearts - Kilmarnock -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.75 ]
23:00Motherwell - St. Mirren -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.88 ]
23:00Rangers - Hibernian -:- [ 1.29 | 7.00 | 7.50 ]
23:00St Johnstone - Dundee FC -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
SCOTLAND: Championship
03:45Ayr - Airdrieonians -:- [ 2.60 | 3.25 | 2.50 ]23:00Arbroath - Dunfermline -:- [ 4.00 | 3.60 | 1.80 ]
23:00Dundee Utd - Raith -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.20 ]
23:00Morton - Queen's Park -:- [ 1.91 | 3.40 | 3.60 ]
23:00Partick Thistle - Inverness -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]
SCOTLAND: League One
23:00Alloa - Annan -:- [ 1.62 | 3.80 | 4.50 ]23:00Cove Rangers - Stirling -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.20 ]
23:00Hamilton - Queen of South -:- [ 1.36 | 4.50 | 7.00 ]
23:00Kelty Hearts - Edinburgh City -:- [ 1.22 | 6.00 | 7.50 ]
SCOTLAND: League Two
23:00Dumbarton - Stenhousemuir -:- [ 2.55 | 3.50 | 2.38 ]23:00East Fife - Elgin City -:- [ 1.83 | 3.50 | 3.75 ]
23:00Peterhead - Clyde -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.40 ]
23:00Spartans - Forfar Athletic -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.20 ]
23:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:- [ 2.00 | 3.75 | 3.10 ]
SCOTLAND: Highland League
22:00Wick Academy - Brechin -:-23:00Clachnacuddin - Banks O' Dee -:-
23:00Deveronvale - Buckie Thistle -:-
23:00Forres Mechanics - Formartine Utd -:-
23:00Keith - Huntly -:-
23:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
23:00Turriff Utd - Lossiemouth -:-
SCOTLAND: Lowland League
23:00Civil Service Strollers - Albion Rovers -:-23:00Linlithgow Rose - Cowdenbeath -:-
23:00Stirling University - Edinburgh University -:-
SERBIA: Super Liga
23:00Radnik - Vojvodina -:-01:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
01:00TSC - Vozdovac -:-
21:00Radnicki 1923 - Napredak -:-
21:00Radnicki Nis - Mladost -:-
23:00Javor - Crvena zvezda -:-
SERBIA: Prva Liga
02:00Dubocica - Macva -:-22:00Graficar Beograd - Mladost GAT -:-
22:00OFK Beograd - Smederevo -:-
22:00RFK Novi Sad - Vrsac -:-
22:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
00:00Kolubara - FK Indjija -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
23:00BASK - Zemun -:-18:00Prva Iskra - Studentski Grad -:-
18:00Usce - Radnicki Obrenovac -:-
20:30Torlak - Teleoptik -:-
23:00Buducnost Dobanovci - Sindjelic Beograd -:-
23:00Rad Beograd - Brodarac -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
23:001. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin -:-23:00Becej - Kabel Novi Sad -:-
23:00Hajduk 1912 - Podunavac Belegis -:-
23:00Jedinstvo SP - Dinamo Pancevo -:-
23:00Naftagas - Kikinda -:-
23:00Zeleznicar Indjija - Backa -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
22:30Djerdap - Timocanin -:-22:30Jedinstvo Krusevac - Zitoradja -:-
22:30Mesevo - Pcinja -:-
22:30Radnicki Svilajnac - Dunav Prahovo -:-
22:30Trayal Krusevac - Radnicki Pirot -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
22:30Borac 1926 - Sloga Petrovac -:-22:30Josanica - FAP -:-
22:30Loznica - Sloga Pozega -:-
22:30Omladinac Zablace - Polet Ljubic -:-
22:30Real Podunavci - Mladi Radnik -:-
22:30Tutin - Mihajlovac -:-
22:30Zlatibor Cajetina - Buducnost Krusik -:-
SIERRA LEONE: Premier League
00:15PostponedSLIFA - Bhantal -:-00:15PostponedWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
00:15PostponedBo Rangers - Real Republicans -:-
00:15PostponedKholifa Stars - Luawa -:-
00:15PostponedLamboi - Wusum Stars -:-
00:15PostponedMighty Blackpool - Kahunla -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Championship Group
00:30Ruzomberok - Dun. Streda -:-00:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Relegation Group
22:00Banska Bystrica - Trencin -:-22:00Skalica - Michalovce -:-
22:00Z. Moravce-Vrable - Kosice -:-
SLOVAKIA: 2. liga
00:00Pohronie - Komarno -:-21:00L. Mikulas - Myjava -:-
22:00Samorin - Spisska Nova Ves -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - East
22:00Lubovna - Namestovo -:-22:00MSK Lucenec - Bardejov -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - West
22:00Galanta - Belusa -:-22:00Jednota Banova - MSK Martin -:-
22:00Lehota p. V. - Velke Ludince -:-
22:00Sala - HA Banska Bystrica -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Central
22:00Badin - Banik Stranavy -:-22:00Cadca - Tvrdosin -:-
22:00K. Nove Mesto - TJD Pribelce -:-
22:00SK Javornik Makov - Besenova -:-
22:00Slavia Staskov - Lip. Stiavnica -:-
SLOVAKIA: 4. liga - East
17:30Sokol Lubotice - Raslavice -:-22:00Sabinov - Sobrance-Sobranecko -:-
SLOVAKIA: 4. liga - West
22:00FKM Nove Zamky - Stankovce -:-SLOVAKIA: 1. Liga Women
18:00Topolcany GFC W - Zilina W -:-SLOVENIA: Prva liga
00:30Maribor - Radomlje -:-03:15Domzale - Mura -:-
22:00O. Ljubljana - Koper -:-
00:30Celje - Aluminij -:-
SLOVENIA: 2. SNL
01:30NK Krka - Fuzinar -:-01:30Rudar - Tolmin -:-
22:30Bilje - Grosuplje -:-
22:30Dravinja - Primorje -:-
22:30NK Bistrica - ND Gorica -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
22:00Korotan - Hajdina -:-22:00Ljutomer - Drava -:-
22:00Podvinci - Brezice -:-
22:00Race - Dravograd -:-
22:00Videm - Zavrc -:-
23:00Sampion Celje - Krsko -:-
SLOVENIA: 3. SNL - West
02:00Sencur - Ljubljana Svoboda -:-22:30Kocevje - Dob -:-
22:30NK Adria - Fama Vipava -:-
22:30NK Jesenice - Dren Vrhnika -:-
22:30Skofja Loka - Izola -:-
22:30Slovan Ljubljana - Brda -:-
22:30Ziri - Sobec Lesce -:-
SLOVENIA: 1. SZNL Women
22:00Mura W - Drava W -:-22:30Primorje W - Gazon W -:-
SOUTH AFRICA: Premier League
21:30Cape Town City - Kaizer Chiefs -:-21:30Golden Arrows - Richards Bay -:-
21:30Polokwane - Chippa Utd. -:-
21:30Stellenbosch - Royal AM -:-
23:30TS Galaxy - AmaZulu -:-
23:45Sekhukhune - Orlando Pirates -:-
SOUTH AFRICA: Diski Challenge
16:00Chippa Utd. U23 - Kaizer Chiefs U23 -:-16:00Royal AM U23 - Golden Arrows U23 -:-
16:00Supersport Utd U23 - Cape Town City U23 -:-
16:00Swallows U23 - Polokwane U23 -:-
18:00Sekhukhune U23 - Orlando Pirates U23 -:-
SOUTH KOREA: K League 1
13:00Incheon - Daejeon -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.50 ]13:00Jeonbuk - Ulsan HD -:- [ 2.40 | 3.20 | 2.63 ]
15:30Jeju Utd - Pohang -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.70 ]
15:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:- [ 2.40 | 3.20 | 2.63 ]
SOUTH KOREA: K League 2
13:00Asan - Cheongju -:- [ 2.20 | 3.40 | 2.90 ]15:30Seongnam - Gimpo FC -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.10 ]
15:30Seoul E-Land - Anyang -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.63 ]
SOUTH KOREA: K3 League
13:00Changwon - Paju Citizen -:-13:00Daegu 2 - Gimhae -:-
14:00Daejeon Korail - Hwaseong -:-
14:00Mokpo - Ulsan Citizen -:-
SPAIN: LaLiga2
03:30Burgos CF - Espanyol -:- [ 2.55 | 3.00 | 3.00 ]21:00Valladolid - Levante -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.75 ]
23:15Andorra - Mirandes -:- [ 1.91 | 3.10 | 4.75 ]
23:15Eibar - Eldense -:- [ 1.70 | 3.75 | 5.00 ]
23:15Leganes - FC Cartagena SAD -:- [ 1.62 | 3.50 | 6.50 ]
SPAIN: Primera RFEF - Group 1
23:00Cornella - Dep. La Coruna -:- [ 5.00 | 3.00 | 1.73 ]23:00Fuenlabrada - Sabadell -:- [ 1.95 | 3.10 | 3.60 ]
23:00Unionistas - SD Logrones -:- [ 1.60 | 3.30 | 5.25 ]
SPAIN: Segunda RFEF - Group 1
23:30Arandina - Pontevedra -:-23:45Racing Club Villalbes - Valladolid Promesas -:-
SPAIN: Segunda RFEF - Group 2
23:00Ath Bilbao B - Calahorra -:-23:00Valle Egues - AD San Juan -:-
00:00Barbastro - Barakaldo -:-
00:00Brea - Naxara -:-
SPAIN: Segunda RFEF - Group 3
00:00Alzira - Hercules -:-00:00Badalona Futur - Andratx -:-
SPAIN: Segunda RFEF - Group 4
00:00Ciudad Real - Orihuela -:-00:00Marbella - San Roque -:-
SPAIN: Segunda RFEF - Group 5
00:00Numancia - Union Adarve -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.00 ]SPAIN: Tercera RFEF - Group 3
00:00Torina - Escobedo -:-00:30Laredo - Vimenor -:-
00:30Revilla - Guarnizo -:-
SPAIN: Tercera RFEF - Group 5
23:00Rapitenca - Mollerussa -:-00:00FC L'escala - San Cristobal CP -:-
SPAIN: Tercera RFEF - Group 6
00:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-19:00Atzeneta - Roda -:-
00:00Jove - Gandia -:-
00:00Torrellano - Acero -:-
SPAIN: Tercera RFEF - Group 7
23:00Rayo Vallecano B - Real Madrid C -:-SPAIN: Tercera RFEF - Group 9
19:00Jaen - Atletico Melilla -:-19:00Malaga B - Malaga City -:-
SPAIN: Tercera RFEF - Group 11
00:00Felanitx - Santanyi -:-23:30Inter Manacor - Alaior -:-
SPAIN: Tercera RFEF - Group 12
20:00CD Buzanada - San Bartolome -:-SPAIN: Tercera RFEF - Group 13
00:00Montecasillas - Bullense -:-00:00Racing Murcia - CD Algar -:-
00:30Pulpileno - Plus Ultra -:-
SPAIN: Liga F Women
19:00Sevilla FC W - Real Sociedad W -:-21:00Betis W - Eibar W -:-
23:00Atl. Madrid W - Valencia W -:-
SPAIN: Primera Federacion Women
18:30CA Osasuna W - Cacereno W -:-19:30Alaves W - Espanyol W -:-
20:00Atl. Madrid B W - Athletic Bilbao B W -:-
23:00Madrid C. B W - DUX Logrono W -:-
SURINAME: SML
07:00Broki - PVV -:-SWEDEN: Allsvenskan
22:00Norrkoping - Malmo FF -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.53 ]SWEDEN: Superettan
20:00Sundsvall - Ostersund -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.55 ]22:00Orgryte - Utsikten -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.00 ]
SWEDEN: Division 1 - Norra
23:00FBK Karlstad - Taby -:-19:00Stocksund - Friska Viljor -:-
20:00Orebro Syr. - Stockholm Internazionale -:-
23:00United Nordic - AFC Eskilstuna -:-
SWEDEN: Division 1 - Södra
20:00Eskilsminne - Tvaaker -:-23:00Jonkoping - Olympic -:-
23:00Oskarshamn - Ljungskile -:-
SWEDEN: Division 2 - Norrland
21:00Algarna-Harnosand - Ytterhogdal -:-SWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
23:00Kongahalla - Motala -:-SWEDEN: Division 2 - Södra Götaland
21:00Hassleholms IF - Lodde -:-SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
23:00Hittarp - Bergdalens IK -:-02:00Varbergs GIF - Savedalen -:-
SWEDEN: Svenska Cupen Women - Play Offs
22:00Pitea W - Rosengard W -:-SWITZERLAND: Challenge League
02:30Stade Nyonnais - Sion -:-02:30Xamax - Schaffhausen -:-
03:15Bellinzona - Aarau -:-
SWITZERLAND: Promotion League
22:00Basel II - Bulle -:-22:00Lugano II - Cham -:-
23:00Bruhl - Etoile-Carouge -:-
23:00Luzern II - St. Gallen II -:-
23:00Zurich II - Rapperswil -:-
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 2
22:00Black Stars - Emmenbrucke -:-23:00Courtetelle - Concordia -:-
23:00Schotz - Langenthal -:-
23:00Wohlen - Dietikon -:-
SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 3
22:00Eschen - Winterthur II -:-22:00Mendrisio - Kreuzlingen -:-
23:00Wettswil-Bonstetten - Taverne -:-
SWITZERLAND: Super League Women
23:00Aarau W - Grasshopper W -:-23:00Rapperswil W - Zurich W -:-
00:30Thun W - Servette Geneve FC W -:-
SYRIA: Premier League
20:00Al-Ittihad Aleppo - Al-Sahel -:-20:00Al Karamah - Al Taliya -:-
20:00Foutoua - Horriya -:-
20:00Hottin - Tishreen -:-
20:00Jableh - Al Jaish -:-
THAILAND: Thai League 1
19:00Uthai Thani - Prachuap -:-19:30Lamphun Warrior - Port MTI FC -:-
20:00Sukhothai - Ratchaburi -:-
21:00Trat FC - Pathum United -:-
THAILAND: Thai League 2
18:30Pattaya United - Chainat -:-19:00Chiangmai FC - Ayutthaya Utd -:-
19:00Krabi - Nong Bua Pitchaya -:-
19:30Nakhon Ratchasima FC - Chiangmai Utd -:-
20:00Kasetsart - Rayong FC -:-
TOGO: Championnat National
23:00Doumbe - Unisport -:-23:00Gbikinti Bassar - Barracuda -:-
TURKEY: Super Lig Women
17:00Amed SK W - Adana Idmanyurduspor W -:-17:00Fatih Vatan Spor W - Karadeniz Eregli W -:-
17:00Galatasaray W - Hakkarigucu Spor W -:-
17:00Trabzonspor W - Atasehir W -:-
18:00Besiktas W - Fenerbahce W -:-
19:00Beylerbeyi W - Fomget GSK W -:-
19:00Karagumruk W - 1207 Antalyaspor W -:-
20:00Gaziantep W - ALG Spor W -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
19:00Altyn Asyr - Nebitci -:-20:00Arkadag - Ahal -:-
UGANDA: Premier League
21:00Villa - Mbarara City -:-00:00URA SC - Vipers -:-
UGANDA: Big League
21:00Blacks Power - Kaaro Karungi -:-21:00Calvary - Ndejje University -:-
21:00Kiyinda Boys - Young Elephant -:-
21:00Kyetume - Jinja North -:-
21:00Mbale Heroes - Lugazi -:-
21:00Onduparaka - Kigezi HomeBoyz -:-
21:00Police - Booma -:-
UKRAINE: Premier League
19:00Obolon - Shakhtar Donetsk -:-21:30Zhytomyr - Ch. Odessa -:-
00:00Veres-Rivne - Kryvbas -:-
UKRAINE: Persha Liga - Promotion Group
18:30SC Poltava - Epitsentr -:-20:00Inhulets - Nyva Buzova -:-
UKRAINE: Persha Liga - Relegation Group
18:00Khust - Hirnyk-Sport -:-19:00Nyva Ternopil - Dinaz Vyshgorod -:-
19:30Bukovyna - FC Chernihiv -:-
UKRAINE: Druha Liga
17:45Trostyanets - Skala 1911 -:-UKRAINE: U19 League
18:00Kolos Kovalivka U19 - Dnipro-1 U19 -:-19:00Zorya U19 - Metalist 1925 U19 -:-
UNITED ARAB EMIRATES: UAE League
02:00Al Wahda - Shabab Al-Ahli Dubai -:-02:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.88 ]03:00Penarol - Nacional -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.25 ]
00:30Rampla Juniors - Fenix -:- [ 3.20 | 3.00 | 2.30 ]
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
21:00Juventud - Oriental -:-USA: USL Championship
07:00North Carolina - Hartford Athletic -:-USA: USL League One
07:00Lexington - Greenville -:-10:00Central Valley Fuego - Forward Madison -:-
USA: NISA
05:00PostponedClub de Lyon - Capo -:-05:00PostponedMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
USA: NWSL Women
07:00Orlando Pride W - Chicago W -:-10:00San Diego Wave W - Reign W -:-
UZBEKISTAN: Super League
22:00Andijan - Nasaf Qarshi -:-22:00Pakhtakor - Sogdiana -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
04:00Zamora - Angostura -:-VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
07:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-VIETNAM: V.League 1
18:00Gia Lai - Khanh Hoa -:-19:00Song Lam Nghe An - Hai Phong -:-
20:15Viettel - Quang Nam -:-
VIETNAM: V.League 2
17:00Dong Thap - Phu Tho -:-18:00Dong Nai - Da Nang -:-
19:00PVF-CAND - TTBD Phu Dong -:-
WALES: Cymru South
03:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-WALES: Cymru North
03:30Prestatyn - Flint -:-WORLD: Club Friendly
23:00Ilves (Fin) - AC Oulu (Fin) -:-23:00Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) -:-
17:30CSM Slatina (Rou) - FC Arges (Rou) -:-
20:00Grorud (Nor) - Follo (Nor) -:-
20:00Strommen (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
20:45SJK (Fin) - Haka (Fin) -:-
21:00Jerv (Nor) - Flekkeroy (Nor) -:-
21:00Lahti (Fin) - Gnistan (Fin) -:-
21:00Sprint-Jeloy (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) -:-
00:00KTP (Fin) - Valtti (Fin) -:-
WORLD: Friendly International Women
01:00Japan U16 W - Sweden U16 W -:-01:15France U16 W - Mexico U16 W -:-
WORLD: Club Friendly Women
20:00Orebro W (Swe) - AIK W (Swe) -:-22:00Uppsala W (Swe) - Djurgarden W (Swe) -:-
ZAMBIA: Super League
21:00Power Dynamos - Red Arrows -:-22:00Green Buffaloes - Kabwe -:-
22:00Green Eagles - Kansanshi -:-
22:00Konkola - Mutondo Stars -:-
22:00Mufulira - Trident -:-
22:00NAPSA Stars - Forest Rangers -:-
22:00Nkwazi - Nkana -:-
22:00Prison Leopards - MUZA -:-
22:00ZESCO - Zanaco -:-
Bet on Football from your mobile with bet365!
Top Scores | Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
m.Flashscore.in provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.in website for technical reasons.